کسب و کار تولید لیوان کاغذی

کسب و کار تولید لیوان کاغذی یکی از کسب و کارهای پرسود میباشد. در این مقاله یاد میگیریم چطور بدون سرمایه کسب و کار تولید لیوان کاغذی راه اندازی کنیم و آن را به درآمد های عالی برسانیم.

کسب و کار لیوان کاغذی

سلام دوستان همانطور که میدانید در این مقاله می‌خواهیم درباره راه اندازی کسب و کار تولید لیوان کاغذی صحبت کنیم. همچنین در این مقاله یاد میگیرید چگونه بدون سرمایه کسب و کار لیوان کاغذی راه اندازی کنید و به درآمد های خیلی عالی برسانید.

در این مقاله تمام آن چیزی را که می‌خواهید درباره کسب و کار لیوان کاغذی بدانید را برایتان توضیح خواهم داد تا اگر خواستید به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت کند و به درآمدهای عالی برسید.

 در کسب و کار تولید لیوان کاغذی می‌توانید هم لیوان کاغذی و هم بشقاب کاغذی تولید کنید. اما چون روشی که می خواهم به شما یاد بدهم این است که شما به شماره یک بازار تبدیل شوید و برای این کار باید در یک موضوع متمرکز شوید پس بهتر است فقط به تولید لیوان کاغذی یا بشقاب کاغذی را بپردازید.

 زمانی که این کسب و کار به اوج شهرت خود رسید ، زمانی بود که در اخبار رسانه های مختلف اعلام شد لیوان ها و بشقاب های پلاستیکی سرطان زا هستند. در این زمان کسب و کار لیوان کاغذی خیلی طرفدار پیدا کرد و رونق گرفت.

دوستان عزیز این روش که برای شما عرض می کنم از هدر رفتن چند ماه زمان و چند میلیون یا چند ۱۰۰ میلیون هزینه شما جلوگیری می کند.

این اشتباه را انجام ندهید!

 اشتباه خیلی از افراد انجام می دهند این است که: وقتی از سود یک کسب و کار می شنوند فکر می‌کنند این کسب و کار پر سود است. سریع آن کسب و کار را راه اندازی می کنند و شروع به تولید می کنند. خواهش می کنم شما این اشتباه را انجام ندهید.

 همانطور که عرض کردم بعضی از افراد سریع تولیدی برای مثال تولیدی لیوان کاغذی راه اندازی می کنند شروع می‌کنند به مجوز گرفتن و محصول تولید کردند که پس از تولید هزاران محصول دیگر سرمایه برای ادامه ندارند و در آخر  خیلی از این افراد شکست میخورند.

 اما شما نباید این کار را انجام دهید. همانطور که میدانید مهمترین بخش هر شرکت و بیزینسی بازار به فروش آن است اگر در شرکتی پول باشد همه چیز خوب خواهد بود. پس قبل از ورود به هر حوزه بازاریابی و فروش محصولات آن حوزه را یاد بگیرید و سپس شروع به تشکیل کارگاه و غیره کنید.

 در بخش بعدی توضیح میدم که چگونه با راه اندازی کسب و کار لیوان کاغذی به درآمدهای عالی برسید.

راه اندازی کسب و کار لیوان کاغذی بدون سرمایه

سرمایه کسب و کار تولید لیوان کاغذی راه اندازی کنیم و آن را به درآمدهای خیلی بالا برسانیم. این مواردی را که به شما عرض می کنم را اگر صد در صد اجرا کنید مطمئن باشید به درآمدهای خیلی عالی می رسید. پس این مواد را به طور کامل مطالعه کنید و سپس آنها را عملی کنید.

۱- پیدا کردن تولیدی لیوان کاغذی

 در قدم اول باید یک تولیدی لیوان کاغذی مناسب پیدا کنید  که شرایطی که در ادامه به شما عرض می‌کنم را قبول کند و درواقع اینطور باشد. در هر شهری که زندگی می کنید مطمئناً می توانید با یک جستجوی ساده تولیدی های لیوان کاغذی را پیدا کنید.

 شرط اول: باید محصولات آن تولیدی کیفیت عالی داشته باشند و خودتان هم خیلی دوست داشته باشید که کیفیت این محصول را چون بازاریابی باید روی محصول عالی انجام شود.

شرط دوم: باید آن تولیدی قبول کند عکس و فیلم به شما تحویل دهد یا به شما اجازه بدهد که از آن محصولات عکس و فیلم بگیرید. چون این عکس ها و فیلم ها برای بازاریابی محصولات مهم هستند.

شرط سوم: تولیدی قبول کنند که شما مبلغ محصول را به حساب تولید واریز کنید به همراه آن یک آدرس ارسال کنید و تولیدی محصول را به آدرس داده شده ارسال کند.

 اگر تولیدی که پیدا کردید اینکه شرط را قبول کند و معتبر باشد می توانید آن تولید را انتخاب کنید.

۲ – ساخت پیچ یا طراحی سایت لیوان کاغذی

در قدم دوم یک سایت و یا پیج اینستاگرام بسازید که در آن محصولات آن تولیدی را قرار دهید و کنار آن محصولات محتوای مفید هم باید ارائه دهید. اگر بخواهید بهتر نتیجه بگیرید و به فکر شماره یک شدن در بازار کارتان هستید ، بهتر است هم سایت طراحی کنید و هم پیج اینستاگرام درست کنید.

 نیاز نیست برای طراحی سایت و یا فعالیت حرفه‌ای در اینستاگرام به شرکت‌ها سفارش دهید. غذاهای حاوی یک عکس می دارد که شما با فشردن آن به یک دوره رایگان می روید که در آن همه این موارد را یاد بگیرید. با کمک آن دوره می توانید خودتان در یک روز را به طور کامل سایت تان را طراحی کنید و همان طور که عرض کردم این دوره رایگان است.

 پس باید یک پیج اینستاگرام با یک سایت لیوان کاغذی طراحی کنید و در آن سایت به پیج اینستاگرام محتوای مفید و همگان ه در رابطه با لیوان کاغذی تولید کنید. برای مثال انواع لیوان کاغذی یا از چه لیوان کاغذی های استفاده کنیم و…  موارد که کمک می‌کند مشتری‌های هدفمند بگیرید.

۳- راه اندازی تولیدی لیوان کاغذی

  بعد از اینکه سایت تان را طراحی کردید و پیج اینستاگرام تان را ساختید و در آن محتوای مفید قرار دادید. البته تکنیک های بازاریابی را در دوره رایگان برایتان یاد خواهیم داد کتاب حکومت آن ها کاربران را جلب کنید و آنها شما را دوست داشته باشند و سپس از شما محصولات را بخرند.

 شما اطلاعات مشتریان را می گیرید و هزاران مشتری را جمع می کنید. پس از آن که به درآمد عالی رسیدید از این را وقت آن است که برای خودتان یک تولیدی راه اندازی کنید. چون الان مشتریان خودتان را دارید و شما اگر محتوای خوب تولید کنید مشتریان دوباره از شما خرید می‌کنند.

 نتیجه گیری

 پس به صورت کلی این شد که شما در ابتدا یک تولیدی مناسب پیدا می کنید و سپس یک سایت لیوان کاغذی طراحی می‌کنید و در کنار آن یک پیج اینستاگرام هم درست می کنید. سپس با تکنیک های بازاریابی که در دوره رایگان یاد می گیرید آنها را به هدفمند تبدیل می کنید و سپس مخصوص آن را به آنها می فروشید.

بعد از اینکه به درآمد حالی رسیدید و مشتریان خودتان را جمع کردید وقت آن رسیده که برای خودتان یک تولیدی راه اندازی کنید و در آخر صاحب تولیدی و شرکت خودتان می شوید.

 امیدوارم هر چه زودتر کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید و آن را به درآمدهای عالی برسانید. فقط خواهشی که از شما دارم لطفاً در هر حوزه‌ای که فعالیت میکنید فقط به شماره یک شدن در آن حوزه فکر کنید. ۶ ماه روی کسب و کارتان عالی کار کنید و سپس کارمندانتان برای شما کار می کنند. البته هر سوالی داشتید در زیر همین پست کامنت کنید تا من پاسخ بدهم.

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگه خوشتون اومد لطفا به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

14 − دو =

فهرست