کسب درآمد اینترنتی برای دانشجویان با ۵ روش

کسب درآمد اینترنتی برای هر دانشجو جذاب است زیرا به آنها کمک می‌کند تا در کنار دروس خود درآمد عالی داشته باشند. ما در این مقاله به ۵ تا از بهترین روش های کسب درآمد اینترنتی برای داشنجویان می پردازیم که اگر به آن ها عمل کنید به درآمد های عالی از اینترنت خواهید رسید.

کسب-درآمد-اینترنتی-برای-دانشجویان

در هر دانشگاهی دانشجویانی وجود دارند که می خواهند کنار دروس خود کسب و کاری راه اندازی کنند و کسب درآمد اینترنتی داشته باشند. این مقاله برای همان دانشجویانی است که می خواهند کسب درآمد اینترنتی داشته باشند. من هم به عنوان یکی از اعضای آکادمی دوست وردپرس تصمیم گرفتم تا یک مقاله کامل برای شما دانشجویان عزیز بنویسم تا راه هایی را برای شما معرفی کنم که اگر به یکی از آن ها عمل کنید مطمئن باشید به درآمد های عالی خواهید رسید. البته شاید برای بعضی از شما اعداد بالا شوخی باشد ولی مطمئن باشید شوخی نیست و وجود دارد و شما هم می توانید درآمد های بالا داشته باشید. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا برای همیشه از شر مشکلات مالی خلاص شوید.

من زمانی برای کار کردن ندارم چطور پولدار بشم؟

دوستان عزیز باید عرض کنم که این حرف یک بهانه است تا رویاهایتان را فراموش کنید. چون بسیاری از افراد موفق در دوران دانشجویی موفق شدند. شما می توانید با برنامه ریزی خوب و دقیق هم به درس هایتان برسید و هم درآمد داشته باشید. دوستان یک مورد هم عرض کنم که برای اینکه موفق نشویم هزاران هزار بهانه وجود دارد. پس موفقیت سخت تر است. چون اگر موفقیت به این راحتی بود الان همه موفق بودند. موفقیت برای افرادی است که سخت و هوشمندانه تلاش می کنند دقت کنید که سخت و هوشمندانه چون بعضی از افراد می فرمایند سخت تلاش نکن هوشمندانه تلاش کن ولی اینطور نیست برای موفقیت باید سخت و هوشمندانه تلاش کنیم.

پس دانستیم که دلیلی که ما موفق نمیشیم جامعه ، خانواده ، دوستان و…  نیست. دوستان من تنها دلیلی که موفق نمی شوید خود شما هستید. چون شما دیگر بزرگ شدید ، تک تک شما دیگر آن بچه ۱۰ ساله نیستید. باید برای موفقیت خودتان تلاش کنید. وقتی نا امید می شوید با خود بگویید (( اگر ۵ سال بدون وقفه تلاش کنم و موفق شوم بهتر از آن است که تا آخر عمر معمولی زندگی بکنم و حسرت بخورم که چرا ۵ سال تلاش نکردم))

بیشتر مردم تلاش نمی کنند و یا هوشمندانه تلاش نمی کنند و موفق نمی شوند ولی اگر شما می خواهید یاد بگیرید هوشمندانه و سخت تلاش کنید و مثل بیشتر مردم نباشید پس تا پایان این مقاله را مطالعه کنید و پس از آن همین امروز شروع کنید تا متفاوت تر از بیشتر مردم تلاش کنید و نتایج متفاوت تر از بیشتر مردم داشته باشید.

۵ ایده کسب درآمد اینترنتی برای دانشجویان

همراهان عزیز دانستیم که برای موفقیت باید سخت و هوشمندانه تلاش کنیم ولی برای هوشمندانه تلاش کردن باید هوشمند باشیم در زیر ۵ تا از بهترین ایده ها برای کسب درآمد اینترنتی شما دانشجویان عزیز قرار دادم که با یاد گرفتن و انجام هر یک از این موارد به درآمد های عالی می رسید و یک خبر عالی دارم برای شما ،  همکاران من در مجموعه آکادمی دوست یک دوره آموزش رایگان طراحی کرده اند که همه ی افرادی که می خواهند موفق شوند ولی سرمایه ای ندارند تا تخصص های مورد نیاز را یاد بگیرند بتوانند در این دوره شرکت کنند چون این دوره رایگان است و اگر قصد ثبت نام در دوره را دارید از پایین مقاله روی عکس کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام منتقل شوید.

دانشجویان زیادی بودند که با این روش ها سخت تلاش کردند و به درآمد های عالی که نه به درآمد های بینظیر رسیدند. در ادامه با ماباشید تا یکی از روش های زیر را انتخاب کنید و شما هم از افرادی باشید که به درآمد های عالی رسیدند.

۱_تبدیل به یک اینفلوئنسر در اینستاگرام شوید

اینفولئنسر در لغت به معنی تاثیر گذار است ولی در دنیای مجازی به فردی گفته می شود که در یک یا چند شبکه اجتماعی معروف است. در واقع اینفلوئنسرها سلبریتی های مجازی هستند که شاید در واقع چنان شناخته شده نیستند. شما هم با ایجاد یک اکانت در اینستاگرام یک اینفلوئنسر شوید. در حال حاضر اینفلوئنسر هایی وجود دارند که درآمد های عالی دارند. اما به طور میانگین اینفلوئنسر های اینستاگرام برای هر پست ۲ میلون تومان کسب درآمد می کنند البته از این مبلغ خیلی بیشتر و کمتر هم وجود دارد و بسته به تعداد دنبال کنندگان متفاوت است.اگر توانایی سرگرم کردن افراد و طنز پردازی دارید به این سمت بروید.

اگر بتوانید ویدیو های جذاب تولید کنید و فالور های خود را افزایش دهید. شرکت ها و کسب و کار های بزرگ و کوچک و همچنین افراد دیگر به شما تبلیغ می دهند و شما با ساختن ویدیو و تگ کردن صفحه تبلیغ دهنده ، به تبلیغ این افراد و کسب و کار ها می پردازید تا از این طریق کسب و کارشان را رونق بدهند. اینستاگرام ۷۰۰میلیون کاربر در سراسر جهان دارد و همچنین اینستاگرام پر استفاده ترین شبکه اجتماعی در ایران است. پس یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی برای دانشجویان اینفلوئنسری در اینستاگرام است اما اگر به دنبال کار آفرینی هستید این روش برای شما مناسب نیست و به ادامه مطلب بپردازید.

۲_یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید

اگر با اینترنت سر و کار دارید و یا خرید به صورت اینترنتی خرید کردید حتما نام آمازون و یا دیجیکالا را شنیده اید. آمازون در سطح بین الملل و دیجیکالا در سطح ایران دو غول در حوزه ی فروشگاه اینترنتی هستند. شما هم می توانید با کم ترین سرمایه فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید. برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید به فکر نیاز مردم باشید  یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید که یک نیاز مردم را حل کند اگر با این فکر فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید زود تر موفق می شوید. خیلی از شما دانشجویان عزیز فکر می کنید که برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی نیازمند سرمایه زیادی است اما باید عرض کنم که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیازمند سرمایه کم و تخصص بالایی است اما نگران نباشید ما به شما تمام آنچه نیاز دارید را  آموزش می دهیم و البته رایگان .

در حال حاضر فروشگاه های اینترنتی زیادی در حال فعالیت هستند ولی ما و شما تنها تعداد اندکی از آن ها را می شناسیم اما فراوان تر است در این بین به این فکر می افتیم که ما نمی توانیم با این فروشگاه ها رقابت کنیم و محصولاتمان را بفروشیم ولی  شما اگر اصول راه اندازی سایت فروشگاهی را بدانید یعنی از ساخت سایت تا سئو و جذب مشتری تا فروش محصول به راحتی می توانید از بسیاری از فروشگاه های اینترنتی جلو بزنید و مشتریان زیادی پیدا کنید. بد نیست بدانید که درآمد فروشگاه های اینترنتی در ایران از کوچک ترین ها تا بزرگ ترین که دیجیکالا است از چند میلیون شروع شده و تا میلیاردها ادامه دارد و بسته به تلاش شما درآمدتان متفاوت است.

۳_به صورت آنلاین آموزش دهید

آموزش آنلاین هم یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی برای شماست. شما می توانید در هر زمینه ای که تخصص دارید آموزش دهید. برای مثال اگر ریاضی شما خوب است می توانید ریاضی پایه های متوسطه را آموزش دهید و یا در هر زمینه ای که واقعا تخصص دارید  آموزش دهید. خیلی از دوستان واقعا تخصصی دارند و سال ها برای آن زحمت کشیده اند ولی فکر می کنند آن تخصصشان هیچ ارزشی ندارد ولی واقعا اینطور نیست چون این تخصص ها را افرادی می خواهند یاد بگیرند و حاضرا بابت آن هزینه کنند. برای همین اگر در یک زمینه ای تخصص دارید حتما می توانید به صورت آنلاین آموزش دهید.

شما می توانید در یک جای آرام بنشینید و با ضبط ویدیو های آموزشی از طریق ابزار های از راه دور موجود تدریس کنید. که یکی از آن ها سایت می باشد و حتی شما می توانید تدریس های خود را در قالب ویدیو آماده کنید و به فروش برسانید و برای جذب دانشجو هم می توانید برای خودتان یک سایت داشته باشید و هم می توانید با قرار دادن آموزش ها به صورت رایگان در آپارات و یوتیوب دانشجو جذب کنید البته ما در پایان این مقاله راهی را به شما معرفی می کنیم تا رایگان یاد بگیرید و برای خودتان سایت راه اندازی کنید.

۴_همکاری در فروش محصولات و یا خدمات

امروزه بزرگترین کسب و کار های اینترنتی در جهان و برخی از کسب و کار های اینترنتی در ایران برای افزایش فروش محصولات خود ، از همکاری در فروش استفاده می کنند. کسب درآمد از این روش به صورت درصدی است یعنی شما از فروش آن محصول و یا خدمات درصد دریافت می کنید که این درصد نسبت به شرکت ها متفاوت است مثلا بعضی شرکت ها ۱۰ درصد به شما سود می دهند و بعضی شرکت ها ۵۰ درصد سود می دهند. در این روش شما نیاز به دانش خاصی ندارید و فقط باید به عنوان مسئول فروش آن شرکت ها ،به بازاریابی محصولاتشان در سایت های دیگر بپردازید.

در این روش می توانید از شبکه های اجتماعی نیز برای جذب مشتری استفاده کنید. شما برای موفقیت در این کار باید بازاریابی تان خوب باشد. البته از همین الان نیز این روش را به عنوان شغل دوم خود انتخاب کنید چون برای دیگر شرکت ها سود می رسانید اما می توانید مدتی در این حوزه فعالیت کسب درآمد کنید اگر این فکر را دارید پس یک خبر خوب ، شما می توانید با بازاریابی و فروش محصولات ما به درآمد برسید برای این کار به پشتیبانی آکادمی دوست مراجعه و درخواست دهید. ولی بازهم عرض کنم که اگر به فکر کارآفرینی هستید این روش مناسب شما نیست.

۵_کسب درآمد از طراحی سایت

اگر به فکر کسب درآمد اینترنتی در دانشجویی هستید طراحی سایت روش عالی است. شما می توانید با یادگیری طراحی سایت خیلی راحت از این راه کسب درآمد کنید. داشتن سایت از چند سال پیش وجود داشته و در آینده نیز وجود خواهد داشت بنابر این طراحی سایت یکی از بهترین راه های کسب درآمد اینترنتی دانشجویان است. اگر به فکر کارآفرینی هستید باید عرض کنم که طراحی سایت می تواند گزینه خوبی باشد.

شما می توانید طراحی سایت را یاد بگیرید و برای مشتریانتان سایت طراحی کنید و با تمرین حرفه ای تر شوید. و پس از آن که مشتریان زیادی جمع کردید و حرفه ای شدید می توانید یک شرکت طراحی سایت ثبت کنید و کارمند استخدام کنید. در طراحی سایت مهم ترین مسئله حرفه ای بودن است. درآمد طراحان سایت بسته به کیفیت کار و تعداد مشتری متفاوت است ولی به طور میانگین درآمد طراحان سایت از ۲ میلیون درماه شروع شده تا بالای ۱۰۰میلیون تومان متغیر است. شما می توانید برای شروع کار طراحی سایت را یاد بگیرید و شروع به درآمد زایی کنید.

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

خبر خوبی که قول آن را داده بودیم. ما همه ی تخصص هایی که برای هر یک از روش های بالا نیاز دارید را در یک دوره آموزشی به صورت رایگان در اختیارتان قرار میدهیم. در این دوره شما ابتدا یاد میگیرید چگونه برای کسب و کارتان ایده مناسب پیدا کنید و سپس طراحی سایت بدون کدنویسی را یاد میگیرید و اصول جذب مشتری به صورت رایگان را هم یاد خواهید گرفت و… نام دوره آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی است. لطفا کسانی ثبت نام کنند که آماده اند تا سخت و هوشمندانه تلاش کنند تا به موفقیت برسند.

 دوستان عزیز امیدوارم با توجه به مواردی که عرض کردم هر چه زودتر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید. و به درآمدهای عالی برسید و با خبرهای خوبتان ما را خوشحال کنید .به امید موفقیت تک تک شما عزیزان.

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگه خوشتون اومد لطفا به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

5 × سه =

فهرست