کسب درآمد اینترنتی از صفر تاصد تضمینی

همه می توانند از اینترنت به درآمد برسند فقط باید روش های آن را درست یاد بگیرید . در این مقاله به تمام آنچه درباره کسب درآمد از اینترنت نیاز دارید می پردازیم اگر به فکر کسب درآمد اینترنتی هستید تا پایان این مقاله با ما باشید.

کسب-درآمد-اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی

امروزه با پیشرفت فناوری ها مردم بیشتر وقت خود را در اینترنت می گذرانند و به همین خاطر اینترنت بستر بزرگی است برای کسب درآمد زیاد البته چون در ایران افراد خیلی کمی به با کسب درآمد اینترنتی آشنا هستند و از اینترنت کسب درآمد می کنند بنابر این شما که به این صفحه مراجعه کرده اید خیلی خوش شانس هستید و اگر کامل این صفحه را مطالعه کنید ، حتما کسب درآمد اینترنتی شما شروع خواهد شد.

اگر دوست دارید درباره میزان درآمد اینترنتی بیشتر بدانید در یک جمله باید بگوییم که کوچک و نوپاترین کسبوکار ها با چند میلیون درماه شروع شده تا دیجیکالا بزرگ ترین فروشگاه آنلاین کشور که روزانه میلیاردها فروش دارد.

میزان این درآمد ها بسته به رتبه کسبوکار متفاوت است پس اگر قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارید باید یاد بگیرید با رقابتان رقابت کنید و از آن ها جلو بزنید تا رتبه یک زمینه کاری خود شوید.(درادامه راه های پیشی گرفتن از رقبا ذکر شده است.)

دوستان برای درک بهتر شما از کسب درآمد اینترنتی بیایید تا با هم به چند نفر از کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند بپردازیم.

آقای محمد پیام بهرام پور یکی از بهترین مربی های سخنرانی و فن بیان هستند و همچنین مدیر و موسس سایت بیشتر از یک نیز هستند ایشان با ارائه مطالب بینظییر در حوزه فن بیان و سخنرانی به صورت رایگان و فروش محصولات آموزشی با کیفیت عالی برای فن بیان ماهانه چند صد میلیون درآمد دارند.
آقای سید حسن عباس منش یکی از برترین اساتید درحوزه موفقیت می باشند و ایشان با ارسال یک نوبت ایمیل به اعضای سایتشان در یک ماه بیش از ۵۰ میلیون کسب درآمد کردند.(ایشان به کاربران سایتشان روزانه مطالب ارزشمند در زمینه موفقیت ارائه می کنند.)
آقای ژان بقوسیان مدیر و موسس مدیر سبز یکی از برترین اساتید در حوزه بازاریابی اینترنتی می باشند و ایشان با ارسال یک نوبت ایمیل به کاربران وبسایتشان در عرض چند روز مبلغ ۲۰ میلیون تومان درآمد کسب کردند.
آقای احمد کلاته یکی دیگر از اساتید مطرح در حوزه بازاریابی اینترنتی و موسس آکادمی کلاته با ارسال ایمیل به کاربران وبسایتشان در عرض چند روز بیش از ۴۰ میلیون کسب درآمد کردند.

افرادی که دراین بخش ذکرشدند  تنها و تنها بخشی از جامعه پردرآمد کسبوکار اینترنتی هستند. و البته درآمد های خیلی بیشتری هم وجود دارد. در ایران افراد کمتری نسبت به سایر کشور ها به حوزه کسب و کار اینترنتی وارد شده اند و روز به روز به تعداد این افراد افزوده می شود.

راه های کسب درآمد اینترنتی

اگر به کسب درآمد اینترنتی علاقه دارید به چند روش می توانید از اینترنت کسب درآمد کنید. یکی از مزیت های کسبوکار اینترنتی این است که شما برای شروع نیاز نیست میلیون ها هزینه کنید و حتی بدون سرمایه هم می توانید شروع کنید ولی حتما باید در هر روشی که می خواهید فعالیت کنید درباره آن اطلاعات کسب کنید.(خبر خوب برای شما در بین این مقاله لینک یک دوره ارزشمند را به صورت رایگان دراختیارتان قرار میدیم تا رایگان ثبت نام کنید و از امروز فعالیت خود را شروع کنید.)

۱-راه اندازی فروشگاه اینترنتی

اگر با اینترنت سروکار دارید و یا خرید اینترنتی انجام دادید پس حتما نام آمازون و دیجیکالا را شنیده اید. آمازون در سطح جهانی و دیجیکالا در سطح ایران بزرگ ترین فروشگاه های اینترنتی هستند و درآمد های بینظیری دارند. در ایران و خارج از کشور فروشگاه های اینترنتی زیادی وجود دارند و البته باید بگویم درآمدشان در مقایسه با فروشگاه های سنتی خیلی بیشتر است و جالب تر این که نیاز نیست مانند فروشگاه های سنتی یک مغازه داشته باشند شما با یک کامپیوتر و یا لب تاب هم می توانید فروشگاه اینترنتی ایجاد کنید. همه ی فروشگاه های اینترنتی از کوچک شروع کرده اند پس باید از همین الان شروع کنید تا شما نیز روزی به یکی از غول های جهان تبدیل شوید.اگر به فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستید باید تبریک بگوییم چون انتخاب پرچالش و خیلی خوبی است نگران چالش ها نباشید ما برای کسانی که فکر های بزرگی دارند کمک می کنیم و برای همین یک دوره رایگان طراحی کردیم که در آن کامل یاد می دهیم چطور یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و البته لینک دوره رایگان در این مقاله موجود است ولی توصیه می کنیم تا پایان مقاله مطالعه کنید تا هم بیشتر با کسب درآمد اینترنتی آشنا شوید و هم به دوره رایگان دسترسی پیدا کنید.

۲-راه اندازی آموزشگاه آنلاین

یکی دیگر از بهترین راه های کسب درآمد از اینترنت فروش ویدیو های آموزشی است. اگر دریک زمینه تخصص دارید و حتما اطلاعات زیادی در آن زمینه دارید آن را جدی بگیرید همواره درحال افزایش اطلاعات خود در آن زمینه باشید و آن ها را یاد بدهید و منتشر کنید شما در هرزمینه می توانید آموزش دهید برای مثال آموزش آشپزی، آموزش زبان انگلیسی ، آموزش خیاطی ، آموزش ریاضی ، آموزش ساخت زیور آلات و… خلاصه خیلی تخصص هارا می توانید به صورت آنلاین آموزش دهید و کسب درآمد کنید لطفا اگر در یک زمینه تخصص دارید آن را جدی بگیرید چون ما خودمان کسانی را می بینیم که تخصص هایی را به صورت آنلاین آموزش میدهند که خیلی از ماها شاید نشنیده ایم ولی خیلی ها دوست دارند این تخصص ها را یاد بگیریند و حاضرهستند برای این آموزش ها هزینه پرداخت کنند.البته در آموزش هم خیلی سایت ها هستند که فعالیت می کنند اما با تلاش می توانید از همه ی آن سایت های آموزشی جلو بزنید ولی باید اصول آن را یاد بگیرید در ادامه این پست مواردی را برایتان عرض می کنیم که اگر آن ها را در کسب و کارتان پیاده کنید پیشرفت خیلی چشم گیری را مشاهده خواهید کرد.

۳-سایر روش هارا امتحان کنید

اگر هیچ یک از دوروش بالا را برای کسب درآمد اینترنتی دوست نداشتید می توانید راه های دیگر را امتحان کنید.یکی از این راه ها ایجاد کانال تلگرام و اشتراک گذاری محتوای خوب است که می توانید از این راه ماهانه ۵۰ میلیون درآمد داشته باشید و همچنین با ایجاد اکانت اینستاگرام می توانید تبدیل به یک اینفلوئنسر در اینستاگرام شوید و میانگین درآمد اینفلوئنسر ها از هر استوری ۲میلیون تومان است. یکی دیگر از راه هایی که می توانید درآمد عالی داشته باشید همکاری در فروش خدمات و یا محصولات است که شما با تبلیغ و فروش یک محصول درآمد کسب می کنید، اگر می خواهید از این طریق درآمد کسب کنید پس یک خبر خوب برای شما ما به زودی یک امکانی در سایت فراهم خواهیم کرد تا بتوانید از طریق همکاری در فروش محصولات ما کسب درآمد عالی داشته باشید و البته اگر می خواهید پیش ثبت نام کنید پس به پشتیبانی سایت درخواست دهید.

چطور رتبه یک حوزه کاری خود باشیم؟

دوستان کارهایی را می توانیم انجام دهیم که رشد کسب و کارمان را چند برابر می کند و این کارها را هر کسی در کسب و کارش پیاده کند حتما نتیجه اش را می بیند و کسب و کارش رشد خیلی خیلی زیادی خواهد داشت.

رضایت و علاقه مردم نسبت به کسبوکار شما

[/vc_column_text][/vc_column]
کسب-درآمد-اینترنتی

چه کنیم تا مردم عاشق کسب و کارمان شوند؟

اگر می خواهید مردم از شما خرید کنند باید کسب و کار شما را دوست داشته باشند و یا اگر می خواهید برند شخصی داشته باشید باید شخصیت شما را دوست داشته باشند چون مردم از کسی که خوششان نمی آیند خرید نمی کنند ، یک لحظه خودتان را به جای یک فردی بگذارید که می خواهد از یک مغازه خرید کند مسلما اگر اعتماد نکنید و از آن مغازه خوشتان نیامده باشد خرید نمی کنید پس دو مورد را در کسب و کار خود پیاده سازی کنید ۱- جلب رضایت مشتری و ۲- کاری کنید که مردم عاشق کسب و کار شما شوند. در ادامه راه هایی یاد میگیرید تا مردم را به کسب و کارتان علاقه مند کنید.

۱-ارائه محتوای رایگان

یکی از مهم ترین عواملی که باعث می شود مردم بیشتر به کسب و کارتان علاقه مند شوند ارائه محتوای ارزشمند به صورت رایگان است. دقت کنید که باید محتوای ارزشمند و محتوایی که در هیچ جای اینترنت نمی توانند به رایگان پیدا کنند را شما به صورت رایگان در اختیار مردم قرار دهید. اینکار در کسب و کارتان معجزه خواهد کرد.پس از این کار مردم به فکر خدمت به شما می افتند و این خدمت برای کسب و کار شما می تواند خرید از شما باشد.

در بازاریابی عصبی موضوعی وجود دارد که اگر به زبان ساده عرض کنیم:اگر فردی وارد سایتتان شود و شما مطالب یا خدمات ارزشمندی ارائه کنید و این خدمات تاثیر خیلی خوبی در کسب و کار فرد گذاشته باشد  و یا به خود فرد کمک کرده باشد آن فرد به این فکر می افتد که شما لطف خیلی بزرگی در حد وی کرده اید و به این فکر می افتد که آن لطف بزرگ را جبران کنند و در عوض خدتی به شما بکند و همانطور که می دانید بهترین کمک و خدمت به شما خرید از شماست.

۲-ارائه خدمات رایگان

اگر در حوزه کاری تان رقیب زیاد دارید پس آگاه باشید که در این رقابت برنده کسی است که محتوا و خدمات رایگان ارائه دهد. دیگر زمان آن نیست که در بازار دنبال مشتری بگردید چون با رعایت این دو مورد دیگر مشتری به سراغ شما می آید و منظور از خدمات رایگان برای مثال پاسخ گویی سریع و کامل به سوالات مشتریان و کاربران ارزشمندتان در نظرات پست ها و از طریق تماس تلفنی است و همچنین به صورت مستمر با کاربرانتان در ارتباط باشید یعنی علاوه بر سایت در شبکه های اجتماعی نیز همراه کاربران و مشتریانتان باشید.

کسب-درآمد-اینترنتی

فواید ارائه محتوا و خدمات رایگان

ارائه محتوای ارزشمند و خدمات به صورت رایگان به کسب درآمد اینترنتی شما خیلی کمک می کند و فواید بسیاری برای شما دارد ولی ما به سه مورد از آنان اشاره خواهیم کرد و این سه مورد مهم ترین فایده های محتوا و خدمات رایگان برای کسب و کار شماست.

۱-جلب رضایت و علاقه کاربران نسبت به کسب و کار شما
۲-بهبود سئو سایت و افزایش ترافیک سایت
۳-افزایش بانک اطلاعاتی سایت(دریافت اطلاعات کاربران هدف)

 

قبل از شروع کسب درآمد اینترنتی حتما ۴ مورد را جدی بگیرید

اگر تصمیمتان را گرفتید و می خواهید کسب درآمد اینترنتی داشته باشید به این ۴ مورد توجه کنید تمام این موارد طبق تجربه ما از کسب و کارمان گرفته شده اند و ما این موارد را طی سال ها تجربه به دست آوردیم و شما اگر این ۴ مورد را رعایت کنید از سایر افراد چند سال جلو می افتید چون بسیاری از افراد به این موارد توجه نمی کنند و زود یا دیر شکست می خورند.

۱-باور کنید شما هم می توانید موفق شوید

اولین موردی که باید به آن توجه کنید باور خودتان است.بسیاری از افراد وقتی افراد موفقی را می بینند که ماهانه صدها میلیون درآمد دارند با خود می گویند پارتی داشته و یا شانسی ثروتمند شده است.خیلی از افراد موفق با سرمایه کم یا بدون سرمایه شروع کرده اند بنابر این شما هم اگر سرمایه کم دارید ویا سرمایه ای ندارید می توانید شروع کنید و جای هیچ بهانه ای نیست. اگر افراد موفقی را می بینید که از طریق سایتشان درآمد عالی دارند و درواقع به یک موقعیت مناسب رسیده اند با خود نگویید که آن فرد خیلی تواناست و کار بزرگی انجام داده است و استعداد زیادی دارد ولی ما نمی توانیم خیر اصلا اینطور نیست این طرز فکر اشتباه است چون شما هم می توانید پس قدم اول این شد که باور کنید شما هم می توانید کارهای بزرگی انجام دهید و درآمد عالی داشته باشید.

۲-احساس موفق بودن داشته باشید

دومین موردی که باید آن را رعایت کنید احساس موفق بودن است. به این فکر کنید که بعد از این که موفق شدید و در واقع به هدفتان رسیدید چگونه رفتار می کنید؟ می خواهید چه لباس هایی بپوشید؟می خواهید از زندگی بیشتر لذت ببرید؟ می خواهید بیشتر شادی کنید؟دوست دارید بیشتر کمک کنید؟ همه این ها را همین الان احساس کنید و این خیلی به شما کمک خواهد کرد.

از همین الان احساس کنید مدیر شرکت خودتان هستید از همین الان احساس کنید به هدفتان رسیده اید خیلی ها فکر می کنند باید موفق شوند و سپس شاد باشند خیر باید اول باید خود را برای موفق شدن آماده کنیم برای مثال شما وقتی در آزمون رانندگی شرکت می کنید باید تمرین کنید و وقتی کامل رانندگی را یاد گرفتید گواهینامه رانندگی دریافت می کنید موفقیت هم همینطور هست باید ابتدا خودتان و شخصیتتان را به فردی تبدیل کنید که می خواهید بعد از موفقیت تبدیل شوید سپس موفق می شوید.

۳- به صورت حرفه ای شروع کنیم

سومین قدم این است که شروع کنیم یعنی همانطور که همه ی شما بزرگواران می دانید تنها فکر و رویا بافتن هیچ پیشرفتی برایمان نخواهد داشت و باید قدم برداریم پس باید شروع کنید چون خیلی از افراد در رویایشان مدیر و موسس بزرگ ترین شرکت جهان هستند و بعضی دیگر خود را برترین فرد روی زمین می دانند نمی گوییم رویا پردازی بد است گرچه بد که نیست خوب هم هست ولی باید بدانیم که رویا پردازی کسب و کارمان فقط ۵درصد کار است و ۹۵ درصد کار این است که آن رویا را به واقعیت تبدیل کنیم پس شما باید دائم درحال برآورده کردن آرزوهایتان باشید البته خیلی از افراد هم به کسب درآمد از اینترنت ایمان ندارند و یا اطمینان ندارند که آیا به هدفشان می رسند یا نه و دائم از خود می پرسند آیا واقعا ممکن است من از اینترنت به درآمد ماهیانه چند ده میلیونی و یا چند میلیونی برسم؟ باید به اینگونه افراد بگوییم که نگران نباشید و مطمئن باشید اگر در راه درست تلاش کنید و به صورت مستمر تلاش کنید قطعا به نتیجه خواهید رسید.واقعا هیچ تلاشی بدون جواب نیست. پس دومین مورد هم این شد که از فکر و خیال دور شویم و شروع کنیم به تبدیل رویاهایمان به واقعیت.

۴-زود ناامید نشوید و صبور باشید

و بعد از اینکه شروع کردید خیلی به مرحله چهارم نیاز دارید.چهارمین مورد اینکه زود نا امید نشوید و همه چیز را رها نکنید.بعضی از افرادی که از طریق بخش های مختلف سایت و یا شبکه های اجتماعی به ما پیام می فرستند می فرمایند که ما به صورت حرفه ای کار می کنیم و هر روز به صورت مستمر روی سایتمان کار می کنیم ولی هیچ درآمدی نداریم و کارشناسان ما در جواب سوال می کنند شما چه مدتی هست که فعالیت خود را شروع کرده اید و معمولا جواب های عزیزان بین یک هفته تا یک ماه هست برای هر عزیزی که این گونه مشکل را دارد باید عرض کنیم که در هر کاری باید صبر کرد برای کسب درآمد اینترنتی هم باید صبر کرد و اگر کسب درآمد اینترنتی به همین آسانی بود که شما در یک هفته به درآمد برسید پس همه کارو بارشان را رها می کردند و کسبوکار اینترنتی راه اندازی می کردند. چون شما به هر کاری که مشغول باشید چه کسب و کار سنتی و چه کسب و کاراینترنتی نمی توانید در عرض یک هفته به درآمد برسید و البته یکی از مزیت های کسبوکار اینترنتی این است که در ابتدا درآمدتان کم است ولی بعد از گذشت مدتی به صورت چشم گیری درآمدتان مانند بارش باران رشد چشم گیری خواهد داشت. پس عجله نکنید و ارائه محتوا و خدمات ارزشمند را یکی از کارهای همیشگی زندگی خود کنید و از کاری که انجام می دهید لذت ببرید و شاد باشید اگر همینطور ادامه دهید مطمئن باشید درآمدتان خیلی افزایش خواهد یافت.

[/vc_row]

۴ دلیل که کسب درآمد اینترنتی بهتر است

کسب-درآمد-اینترنتی

دلیل اینکه شما به کسب درآمد اینترنتی اصرار می کنید چیست؟ این سوالی است که بسیاری از کاربران از ما می پرسند که معمولا بیشتر آن ها کسب و کار سنتی دارند و نمی خواهند کسب و کارشان را اینترنتی کنند و اما ، ما یک دلیل که نه بلکه ۴ دلیل داریم تا چرا به کسب درآمد اینترنتی و تشکیل کسب و کار اینترنتی اصرار می کنیم.و در جواب کاربران عزیزی که می خواهند کسب و کار آفلاین راه اندازی کنند باید عرض کنیم اگر می خواهید کسب و کار آفلاین راه اندازی کنید و فکر می کنید انتخاب شما درست ما هم به نظر شما احترام می گذاریم ولی چون تخصص ما در مورد کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد اینترنتی است پس ۴ دلیل برای اینکه کسب درآمد اینترنتی بهتر است در این جا عرض می کنیم.

۱-فروش ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی

یکی از معایب کسب و کار سنتی این است که اگر فردی تمام عمرش را در گسترش کسب و کارش گذرانده باشد حتی اگر یک روز مغازه اش را باز نکند درآمدی نخواهد داشت و این خیلی بد است اما در کسب و کار اینترنتی این محدودیت وجود ندارد و شما روی سایتتان کار می کنید و سایتتان در کلمه های ارزشمند بالا می آید و سپس حتی وقتی شما در خواب هستید سایتتان درآمد دارد که خیلی لذت بخش است و البته کسب و کار های سنتی هم می توانند حضوری قدرتمند در فضای مجازی داشته باشند و نگران این محدودیت نباشند به این ویژگی کسب و کار اینترنتی داشتن درآمد غیر فعال می گویند یعنی شما چه فعالیت کنید و چه فعالیت نکنید کسب و کار شما برایتان درآمد خواهد داشت.

۲-هزینه بسیار کم برای راه اندازی

دومین مورد که ثابت می کند کسب درآمد اینترنتی بهتر از کسب درآمد سنتی است هزینه بسیار کم راه اندازی است.شما اگر بخواهید حتی یک مغازه کوچک راه اندازی کنید باید چند میلیون به اجاره مغازه پرداخت کنید و چند میلیون هم برای کالا هزینه کنید تا در مغازه موجود باشند و اما در کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد اینترنتی این طور نیست. در کسب درآمد اینترنتی شما برای کسب و کارتان یک سایت طراحی می کنید و آن سایت را سئو می کنید البته شاید با خود بگویید که یادگیری این موارد سخت است و ما برای شما یک خبر عالی داریم آکادمی دوست وردپرس در یک دوره آموزشی رایگان به نام دوره مقدماتی وبمستران نابغه تمام این موارد را آموزش می دهد در این دوره ما آموزش می دهیم برای کسب و کارتان بدون کدنویسی سایت طراحی کنید و آن سایت را به راحتی سئو کنید و همچنین برای کسب و کارتان یک حساب اینستاگرام ایجاد کنید و یاد بگیرید به صورت حرفه ای محتوا تولید کنید همه این مطالب آموزشی با ارزش در یک دوره رایگان البته این رایگان بودن دوره شما را فریب ندهد جون شما بعد از دیدن دوره همان روز صاحب یک سایت می شوید.doostwp.com/start

۳-فروش بدون محدودیت مکانی

شما اگر کسب و کار سنتی دارید می توانید محصولات خود را به فرادی که در محله وکوچه و یا خیابان نزدیک مغازه تان بفروشید و یا اگر خیلی تلاش کنید می توانید در شهری که زندگی می کنید محصولاتتان را بفروشید اما اگر قصد کسب درآمد اینترنتی دارید اینطور نیست شما از طریق سایتتان می توانید محصولاتتان را به سرتاسر کشور و حتی جهان بفروشید ما فرض می کنیم شما در شهر تهران زندگی می کنید می توانید از طریق سایتتان محصولاتتان را به دور ترین نقطه کشور بفروشید و این قدرت کسب و کارهای اینترنتی را نشان می دهدو البته شاید کسب و کار های سنتی که سرمایه زیادی دارند بتوانند با تبلیغات محصولات خود را به سراسر ایران بفروشند ولی برای این کار باید چند سال فعالیت کنندو هزینه زیادی هم نیاز است اما شما با کسب و کار اینترنتی می توانید با هزینه خیلی خیلی کم محصولاتتان را به سرتاسر ایران و جهان بفروشید.

۴-کسب درآمد سریع تر

همانطور می دانید اگر فردی بخواهد یک مغازه کوچک راه اندازی کند علاوه بر هزینه باید به دنبال وسایل باشد و تمیز کردن مغازه رنگ کردن و چیدن وسایل و… که معمولا ۳ ماه طول می کشد تا به یک مغازه تبدیل شود و به درآمد معمولی یک مغازه برسد اما در کسب و کار اینترنتی و برای کسانی که می خواهند کسب درآمد اینترنتی مطمئن داشته باشند اینطور نیست و شما در یک روز یک سایت عالی برای خودتان درست می کنید و سپس محصولاتتان را در سایت قرار می دهید و سپس آن سایت را سئو می کنید و درآمد سایت شروع خواهد شد.البته خیلی از کسب و کارهای سنتی که برای کار خود سایت دارند فعالیت جدی انجام نمی دهند چون از کسب و کار سنتی خود درآمد معمولی دارند و روی سایتشان کار نمی کنند و یا بلد نیستند کار کنند و این یعنی نقطه قوت برای شما ، شما با استفاده از دوره مقدماتی وبمستران نابغه می توانید در یک روز هم برای خود سایت داشته باشید و بعد می توانید آن را سئو کنید چون در دوره همکار گرانقدرمان به صورت کامل و جامع همه ی این موارد را به صورت رایگان آموزش داده اند.

توجه:راه های ذکر شده در این مقاله راه های کسب درآمد اینترنتی مطمئن و کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان و کسب درآمد از اینترنت در منزل است و هیچ یک از مواردی اعم از بیتکوین و ارز های دیجیتالی و… عنوان نشده است چون راه کسب درآمد اینترنتی مطمئن و رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی است.

واقعا کسب درآمد اینترنتی به این آسانی است؟

بعد خواندن مقاله تا اینجا به این فکر می افتید که آیا کسب درآمد اینترنتی به این آسانی است؟! باید عرض کنیم همانطور که هر کاری سختی دارد کسب درآمد اینترنتی هم سختی دارد ولی کسب درآمد اینترنتی یک نقطه جالب دارد و آن هم این است که

کسب-درآمد-اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی ابتدا هیچ درآمدی ندارد و فقط باید روی آن کار کنید اما بعد از مدتی آن قدر درآمد خواهد داشت که شما تعجب می کنید و اصلا باور نخواهید کرد و شاید با خود بگویید:آیا این همان سایت من هست که به این درآمد رسیده است.البته هر روز افرادی به امید کسب درآمد از اینترنت کسب و کار اینترنتی راه اندازی می کنند و بعد از مدتی رها می کنند و فکر می کنند همه ی سخنان کسانی که موفق شده اند و از این راه به درآمد رسیده اند دروغ است ولی فرق کسانی که موفق می شوند و کسانی که ناموفق می شوند مهم این است که صبر کنید و از عجله کردن دوری کنید.

بعضی از دوستان تنها فکر می کنند با راه اندازی سایت و قرار دادن محصولاتشان در سایت به فروش می رسند و باید عرض کنیم که این یک خیال واهی است چون باید روی آن کار کنید البته در دوره مقدماتی وبمستران نابغه بیشتر با این موارد آشنا می شوید.

بعضی وقت ها س یکی دوهفته راه اندازی سایت با خود فکر می کنید همه چیز سایت خوب است ولی چرا هیچ کس محصولی نمی خرد باید عرض کنیم که باید تمام کارهایی که همکاران ما در دوره مقدماتی می گویند را رعایت کنید و صبر داشته باشید.

در کسب درآمد اینترنتی مهم ترین مسئله عجله نکردن است. عجله باعث می شود زتدگی تان به هم بریزدچون از یک طرف فکر می کنید بیهوده سایت راه اندازی کردید و یک طرف فکر می کنید زمانتان را بیهوده تلف کردید اما به جای آن اگر صبر و تلاش کنید خیلی بهتر است . پس رمز پیروزی شما صبر و تلاش است.

۴ قدم تا موفقیت در کسب درآمد اینترنتی

موفقیت در کسب درآمد اینترنتی ۴ گام اساسی دارد و باید آن ها را رعایت کنید و اگر رعایت کنید حتما بازخورد خوبی خواهید گرفت البته این ۴ قدم راه اندازی کسب و کار اینترنتی را نشان میدهد و اگر می خواهید کسب درآمد اینترنتی داشته باشید حتما تمام این موارد را رعایت کنید. پس بریم که باهم این ۴گام اساسی در کسب درآمد از اینترنتی را یاد بگیریم و به آن عمل کنیم چون هر کاری بدون عمل کردن فایده ای ندارد.

کسب-درآمد-اینترنتی

۱-ارزش آفرینی برای کاربر در کسب درآمد از اینترنت

قدم اول در کسب درآمد از اینترنت ارزش آفرینی برای کاربر هست یعنی باید محتوای ارزشمند به کاربرانمان ارائه کنیم و سایتمان را برای راحتی کاربر طراحی کنیم برای مثال ما می توانستیم سایت آکادمی دوست را با افکت های خیلی حرفه ای تر و در حد عالی طراحی کنیم اما برای راحتی کاربر از حداقل افکت ها استفاده کردیم و بیشتر خواسته مان این بود که کاربر عزیز به هر جایی از سایت که می خواهد به راحتی برود.

اگر به سایت دیجیکالا بروید مشاهده کنید که محصولات به ترتیب نمایش داده می شوندو هر محصولی را که مشاهده کنید تمام اطلاعات لازم را نوشته اند و عکس های باکیفیت قرارداده اند و اما آیا یک کاربر بیشتر از این چه چیزی از یک سایت فروشگاهی می خواهد.

یکی دیگر از راه های ارزش آفرینی برای کاربر ارائه محتوای با ارزش برای کاربر است. شما قبل از شروع راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت باید به کاربری که وارد سایتتان می شود احترام بگذارید و برای ایشان محتوای ارزشمند ارائه کنید و اگر از اول فکر خود را به ارائه محتوای ارزشمند و رایگان متمرکز کنید قطعا نتیجه اش را خواهید دید.در ادامه آموزش کسب درآمد اینترنتی به چند سایت می پردازیم.

سایت همیار وردپرس و سایت همیار آکادمی به مدیریت جناب آقای علی حاجی محمدی به گفته ایشان از سال ۸۹ به صورت مستمر روزانه ۱ مطلب در سایتشان قرار می دهند و به نظر ما واقعا محتوای ارزشمندی هستند.
سایت مدیر سبز به مدیریت آقای ژان بقوسیان ، در ین سایت می توانید مطالبی در مورد کسب و کار اینترنتی مطالعه کنید و در کسب و کارتان از آن ها استفاده کنید.
سایت آقای عباس منش ، در این سایت می توانید مطالب ارزشمند در حوزه موفقیت را مطالعه کنید. که واقعا مطالب خیلی ارزشمندی هستند.

خیلی مثال وجود دارد برای سایت های آموزشی که مطالب مفید ارئه می کنند.

پس اولین چیزی که قبل از راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیاز است این است که به فکر ارائه محتوای ارزشمند به کاربرانتان باشید.

کسب-درآمد-اینترنتی

۲-ایده مناسب برای کسب درآمد از اینترنت

دومین قدم ایده مناسب علاقه مردم و علاقه شماست. در قدم دوم برای کسب و کاری که می خواهید راه اندازی کنید ایده مناسب پیدا کنید. در یافتن این ایده خیلی دقت کنید چون ایده ای که الان پیدا می کنید کارهای آینده شما را مشخص می کند پس جستوجو کنید و از بین بهترین ایده ها انتخاب کنید.

در پیدا کردن ایده مناسب دو مورد را حتما رعایت کنید یک اینکه مناسب علاقه تان باشد و همچنین در آن حوزه تخصص داشته باشید برای مثال شما اگر کارتان فروش مبل هست همین کار را انجام دهید بعضی از افراد وقتی فرد دیگری کسب و کار خود را تعریف می کند با خود می گویند آن کار سودمند تر است و به سراغ آن کار می روند و حتما ناموفق می شوند پس ایده ای پیدا کنید که در حوزه کاری و تخصص شما باشد. مورد دوم اینکه خیلی ها قبل از اینکه شروع کنند با خود می گویند : من یک شرکت بزرگ خواهم ساخت که نامش در سراسر جهان برسر زبان ها باشد این درحالی است که هنوز نمی دانن حوزه کاری شرکت چیست پس قبل از شروع کار و پیدا کردن ایده به این فکر باشید که این کسب و کاری که می خواهیم راه اندازی کنیم چه خدمتی برای مردم خواهد کرد؟ آیا کسب و کار شما برای مردم سودی خواهد داشت یا صرفا برای کسب درآمد از اینترنت راه اندازی می کنید پس به فکر این باشید که ایده شما مشکل مردم را حل کند.

خیلی ها چند هفته و چند ماه به دنبال ایده هستند و دائم با اطرافیانشان درباره یافتن ایده مناسب صحبت می کنند که این کار اشتباه است ما ۲ روش را در بالا ذکرکردیم شما با توجه به این دوروش ایده خود را انتخاب کنید و سپس شروع به عملی کردن آن ایده کنید و چند وقت روی ایده کار کنید چون قرار نیست اولین ایده ای که انتخاب کردید و یا به ذهنتان رسید تا آخر عمرتان روی آن ایده کار کنید . پس چند وقت روی ایده کار کنید و سپس اگر علاقه نداشتید ایده دیگری انتخاب کنید دقت کنید که عرض کردم اگر علاقه نداشتید چون خیلی از افراد برای اینکه صبر ندارند تا به درآمد رسیدن کسب و کارشان را ببینند زود از آن کار دست می کشند و می روند به سراغ کار بعدی پس خیلی وقت روی انتخاب ایده هدر ندهید.

البته در این بین بعضی دوستانی که تا این جا مقاله را خواندند در دلشان ترسی ایجاد شد که یعنی ما این همه وقت بگذاریم و ایده پیدا کنیم و سایت راه اندازی کنیم و… اما اگر موفق نشدیم دوباره از نو شروع کنیم باید عرض کنم که اگر با توجه به دو مورد ذکر شده در بالا ایده خود را انتخاب کنید و با صبر تلاش کنید به احتمال زیاد موفق خواهید شد و اینکه کسب درآمد از اینترنت خیلی راحت تر از کسب درآمد سنتی است یعنی همه ی این کار ها را شما می توانید در چند روز انجام دهید و ایده ای را که پیدا کردید امتحان کنید و اگر نا موفق شدید دوباره ایده دیگری پیدا کنید یعنی مثل کسب و کار سنتی نیست که ۳ماه طول بکشد تا یک ایده را شروع کنید . در کسب درآمد از اینترنت شما در چند روز یا به ایده تان امیدوار می شوید و ادامه می دهید و یا به سراغ ایده دیگری می روید و یک تجربه جدید به دست می آورید.

کسب-درآمد-اینترنتی

۳-داشتن سایت برای کسب درآمد از اینترنت

افراد زیادی به پشتیبانی آکادمی دوست پیام می فرستند و سوال می پرسند که با وجود این همه کاربر در اینستاگرام و تلگرام چه نیاز است که سایت داشته باشیم؟ و من و همکارانم در آکادمی عرض می کنیم که سوشال مارکتینگ یک اشتباه است چون همیشگی نیست مثلا چند سال پیش فیسبوک و واتساپ در ایران خیلی مورد استفاده قرار می گرفتند ولی در حال حاضر اینستاگرام و تلگرام بیشتر استفاده می شود ولی سایت از اول وجود داشته و الان نیز وجود دارد و درآینده هم وجود خواهد داشت

و یک تفاوت خیلی مهم میان شبکه های اجتماعی و سایت این است که شما وقتی در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنید باید طبق قوانین آن شبکه اجتماعی فعالیت کنید حالا چه تلگرام و چه اینستاگرام . اما در سایت شما هر طور که بخواهید می توانید فعالیت کنید می توانید برای کاربران تخفیف در نظر بگیرید که کاربران با زدن کد تخفیف قیمت کمتر پرداخت کنن یا هر طور که می خواهید سایتتان را طراحی کنید.

دلیل بعدی که ثابت می کند باید سایت داشته باشید جذب ترافیک هست.یعنی شما وقتی از طریق شبکه های اجتماعی مخاطب جذب می کنید فقط به مخاطبان آن شبکه اجتماعی می توانید محصولاتتان را بفروشید ولی در سایت شما مخاطبان خود را دارید و شما می توانید با سئوی سایتتان در کلمه های مختلف رتبه اول شوید وهر روز هزاران مخاطب را به سایتتان جذب کنید بعضی از دوستان سوال می کنند که آیا می شود پیج اینستاگرام من در گوگل بالا بیاید باید عرض کنم که خیر فقط و فقط از طریق سایت و سئو سایتتان می توانید در نتایج گوگل بالا باشید.

اگر شما سایت نداشته باشید تمام این موارد گفته شده را از دست خواهید داد پس داشتن سایت برای کسانی که می خواهند فعالیت حرفه ای در اینترنت داشته باشند ضروری است.یکی دیگر از مزیت های سایت این است که مشتریان می توانند از طریق سایت قیمت محصول را آنلاین پرداخت کنند و سپس محصول را بخرند که این ویژگی در هیچ شبکه اجتماعی وجودندارد.

اگر برای کسب درآمد واقعی از اینترنت می خواهید سایت طراحی کنید نیاز نیست به شرکت های طراحی سایت بسپارید و میلیون ها هزینه کنید و منتظر طراحی بمانید. فقط کافی است خودتان و یا یکی از کارمندانتان طراحی سایت را یاد بگیرید و بدون حتی یک خط کدنویسی سایتی با کیفیت عالی داشته باشید.همکار من به صورت کامل در دوره مقدماتی وبمستران نابغه یاد میدهد بدون کدنویسی برای خودتان سایت با کیفیت طراحی کنید.

خیلی از دوستان به شرکت های طراحی سایت سفارش طراحی سایت می دهند ولی پس از مدت ها متوجه می شوند که اشتباه کرده اند چون شما بعد از طراحی سایت وقتی می خواهید در یک جای سایت تغییر ایجاد کنید و یا یک مشکلی در سایت پیش آمده یا شرکت های طراحی سایت پاسخ گو نیستند و یا خودتان سردرگم می شوید پس باید خود شما طراحی سایت را یاد بگیرید تا هر جایی لازم شد خودتان دست به کار شوید.

شما پس از شرکت در دوره مقدماتی وبمستران نابغه می توانید در عرض ۴ یا ۵ روز یک سایت با کیفیت برای خودتان طراحی کنید. همین سایتی که شما می توانید در عرض چند روز طراحی کنید را اگر به شرکت های طراحی سایت بسپارید علاوه بر اینکه باید میلیون ها هزینه کنید که معمولا بین ۳ تا ۲۰ میلیون هزینه می گیرند باید طی یک ماه هر روز با شرکت طراحی سایت تماس بگیرید و درباره بخش های سایت توضیح دهید و پس از گذشت یک ماه و بعد از این همه زمان معلوم نیست سایت همانطور که می خواستید شده یا نه و البته شما بعد از طراحی هم بعد از گذشت چند وقت وقتی می خواهید در سایت تغییراتی ایجاد کنید و برای اینکار لازم است به یک شرکت طراحی سایت بسپارید و یا افراد دیگر که آن ها را فریلنسر می نامند کار شما را انجام دهند و برای هر تغییر باید مبالغی را پرداخت کنید.

البته الان شاید فکر کنید شرکت های طراحی سایت مثل یک فرد ظالم هستند و به فکر گرفتن پول از شما هستند خیر اینطور نیست چون آن ها هم برای انجام درخواست شما باید با استفاده از زبان های مختلف برنامه نویسی و در واقع کدنویسی انجام دهند و آن ها هم در مقابل خدماتی که انجام می دهند هزینه دریافت می کنند ولی شما اگر با وردپرس سایت خود را راه اندازی کنید می توانید از وقت و زمان و هزینه خود به خوبی صرفه جویی کنید.

۴-سئو سایت برای کسب درآمد اینترنتی

وقتی شما در کسب درآمد سنتی یک مغازه باز می کنید خوب طبیعی است باید مشتری بیاید پس شما تعدادی بروشور و تراکت با کیفیت طراحی می کنید و آن ها را پخش می کنید و یا در جاهای مختلف افراد را مطلع می کنید که چه خدماتی ارائه می کنید به این کار شما جذب بازدید کننده می گویند. در کسب درآمداینترنتی و کسب و کار اینترنتی این مورد متفاوت است.

در کسب و کار اینترنتی اینطور نیست که شما دنبال مشتری بگردید و تراکت و بروشور چاپ کنید بلکه کسانی که می خواهند کسب درآمد اینترنتی داشته باشند باید کار متفاوت انجام دهند و این کار متفاوت سئو سایت هست سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستوجو است تا در نتایج جستوجو در رتبه های بالا نمایش داده شود.از فواید سئو سایت سه مورد را برایتان عرض خواهیم کرد:

۱-افزایش بازدید برای کسب درآمد اینترنتی

شما با سئو سایتتان روزانه هزاران مشتری را به سایتتان جذب می کنید برای مثال اگر شما کارتان فروش عسل هست اگر سایتتان را در کلمه خرید عسل سئو کنید روزانه هزاران نفر در گوگل جستوجو می کنند خرید عسل و اگر سایت شما در نتایج بالا باشد وارد سایتتان شده و خرید می کنند واین افراد درست افرادی هستند که می خواهند عسل بخرند یعنی درست مخاطبان هدف هستند و مخاطبانی که شما می خواهید البته هرچه سایتتان را در کلمات بیشتری سئو کنید بازدید سایتتان بیشتر خواهد شد.و این بازدید ها در نهایت کسب درآمد اینترنتی شما را افزایش می دهد.

۲-برند سازی برای کسب درآمد اینترنتی

دانستیم که سئو سایت باعث افزایش بازدید سایتتان می شود و هرچه سایتتان را برای کلمات بیشتری سئو کنید بازدید سایتتان هم بیشتر می شود و همچنین هرچه بازدید سایتتان افزایش یابد افراد بیشتری سایتتان را می بینند و بیشتر با برند شما آشنا می شوند و شما می توانید با تولید محتوای مناسب بیشتر برند خود را در ذهن مردم جا کنید. اگر می خواهید سایتتان را سئو کنید وبه درآمد عالی برسانید پس به صورت رایگان در دوره مقدماتی وبمستران نابغه ما شرکت کنید.در این دوره به صورت کامل همه ی موارد لازم برای سئو سایتان را یاد میگیرید و دیگر نیاز نیست برای سئو سایتتان کارمند استخدام کنید یا به افراد فریلنسر بسپارید. شما خودتان سایتتان را سئو خواهید کرد یا اگر می خواهید به افراد دیگر بسپارید تا سایتتان را سئو کنند و زمان ندارید با یادگیری دوره مقدماتی وبمستران نابغه می توانید کار سئو کار را کنترل کنید و بدانید که آیا کارش را درست انجام می دهد یا نه.

۳-فروش بیشتر برای کسب درآمد اینترنتی بیشتر

رسیدیم به سومین مورد از فواید سئوی سایت و این مورد چیزی نیست جز فروش بیشتر که تاثیر مستقیم دارد به کسب درآمد اینترنتی شما  و مطمئن هستم این فایده سئو بیشتر از فایده های دیگر شما را خوشحال کرده است. پس اگر می خواهید فروشتان بیشتر شود باید مقاله های مرتبط با حوزه کاری خود ارائه کنید و این اولین مرحله است یعنی فروش اینترنتی سه مرحله دارد یک اینکه بازدید کننده را جذب می کنید و در قام دوم این بازدید کننده را به محصولتان علاقه مند می کنید و در قام سوم محصولتان را بفروشید پس هر چه روی این موارد کار کنید فروشتان بیشتر خواهد شد ولی چون شما بازدید کننده ندارید پس باید ابتدا سئوی سایتتان را عالی کنید و بازدید کننده جذب کنید سپس به فکر موارد بعدی باشید.

مدت زمان رسیدن به درآمد دلخواهتان

با  توجه به اینکه کاربران زیادی پرسیده بودند در چه مدت می توانیم به درآمد دلخواهمان برسیم سعی کردیم در این مورد پاسخ کامل و مختصر ارائه کنیم.

زمان رسیدن شما به کسب درآمد اینترنتی دلخواهتان به سه عامل بستگی دارد و زمان رسیدن به کسب درآمد اینترنتی دلخواهتان با توجه به این سه عامل مشخص می شود:

۱-ایده ای که برای کارتان انتخاب می کنید خیلی موثر است
۲-میزان آگاهی و توانایی شما برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی
۳-زمانی که برای کسب و کارتان صرف می کنید و حوزه کاری

ایده ای که شما برای کسب و کارتان اتخاب می کنید در زمان رسیدن به درآمد خیلی تاثیر دارد البته ما در دوره مقدماتی وبمستران نابغه یک جلسه برای یافتن ایده قرار داده ایم و خیلی به شما کمک خواهد کرد.

و دومین عامل حوزه کاری که انتخاب می کنید است برای مثال اگر شما می خواهید مانند دیجیکالا همه ی لوازم را بفروشید و می خواهید در این حوزه اول باشید و یکی می خواهد در فروش دستبند اول ایران شود خوب حتما فرد دومی زود تر از فرد اولی به رتبه اول ایران خواهد رسید پس انتخاب حوزه کاری هم در زمان رسیدن به کسب درآمد اینترنتی بسیار موثر است.

سومین و مهم ترین عامل در زمان رسیدن به کسب درآمد اینترنتی دلخواه زمان و انرژی که می خواهید بر روی کسب و کارتان صرف کنید است شاید سوال کنید که چرا توانایی ها را نگفتند چون تمام آن چه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیاز دارید را ما در یک دوره رایگان آموزش دادیم پس مهم ترین مورد زمان و انرژی است که برای کسب و کارتان صرف می کنید.

به طور معمول اگر یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و محصولات فیزیکی به فروشید در عرض ۳ ماه به درآمد دلخواهتان می رسید و اگر محصولات آموزشی دیجیتال بفروشید در عرض یکسال به درآمد دلخواهتان می رسید.

دوستان در این مقاله سعی کردیم به همه ی سوالات شما در مورد کسب درآمد اینترنتی پاسخ دهیم. هر گونه سوالی داشتید می توانید در پایین (بخش نظرات) مطرح کنید ، کارشناسان ما با خوشحالی به تمام سوالات شما پاسخ می دهند.

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگه خوشتون اومد لطفا به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

2 × پنج =

فهرست