آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام

دوستان کسب درآمد از اینستاگرام واقعاً ممکن است و در این مقاله به طور کامل آموزش کسب درآمد از اینستاگرام را قرار دادیم. در حال حاضر افراد زیادی از اینستاگرام کسب درآمد می‌کنند. و شما هم با خواندن این مقاله کسب درآمد از اینستاگرام خود را شروع کنید.

آموزش-رایگان-کسب-درآمد-از-اینستاگرام

سلام دوستان در این مقاله نکات خیلی ارزشمندی را در مورد آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام یاد خواهید گرفت. دوستان با افزایش تعداد کاربران اینستاگرام روز به روز به تعداد کسانی که به دنبال آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام هستند افزوده می شود. اما یک اشتباه بزرگ که ۹۰ درصد افراد این اشتباه را انجام می دهند. این است که نباید به دنبال آموزش کسب درآمد از اینستاگرام باشید بلکه باید به دنبال آموزش تبدیل بازدید کننده به علاقه مند باشید. چون در این صورت درآمد شما شروع خواهد شد.

حالا شاید بپرسید که چرا باید عبارت جستجوی خود را تغییر دهیم باید عرض کنم که: درآمد از اینستاگرام چه مرحله اساسی دارد که شما پس از انجام صحیح این سه مرحله خیلی راحت می توانید از اینستاگرام کسب درآمد کنید. این سه مرحله عبارتند از:

 ۳ مرحله تا کسب درآمد از اینستاگرام

۱-تبدیل کاربران به فالور های پیج شما (جذب)
۲-تبدیل فالور های پیج به علاقه مند (تبدیل)
۳-تبدیل علاقه مندان به مشتری و فروض (فروش)

به این فرآیند سه مرحله جذب ، تبدیل و فروش می گویند.نکته ای که باید توجه کنید این است که خیلی از دوستان بیشتر به مرحله سوم یعنی فروش محصول به علاقه من توجه می کنند که این یک اشتباه بزرگ است و مهم ترین مرحله ، مرحله دوم است یعنی تبدیل فالور به علاقه مند.  چون کسی از شما خرید می کند که به شخصیت شما و کسب و کارتان علاقه داشته باشد و محتوا و پست های شما را دنبال کند. در این صورت است که شما هر محصولی به آن فرد معرفی کنید بدون شک خرید خواهد کرد و برعکس شما نمی توانید محصولات و خدماتتان را به فردی بفروشید که از شما و کسب و کارتان خوشش نمی آید.  شما خودتان را فرض کنید اگر به کسب و کاری علاقه نداشته باشید از محصولات و خدمات آن کسب و کار استفاده میکنید؟! البته که خیر.

پس دانستیم که مهمترین مرحله تبدیل فالوورها به علاقه مند است. بنابر این از این پس به جای اینکه در گوگل جستجو کنید “آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام” عبارت “آموزش رایگان تبدیل فالوور به علاقه مند” را جستوجو کنید. تا پاسخ خیلی خوبی هم پیدا کنید.

آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام با ۴ روش

دوستان عزیز دانستیم که کسب درآمد از اینستاگرام سه مرحله اساسی داردجذب، تبدیل و فروش فروش باید به هر سه این مراحل دقت کنیم و به خوبی به آنها عمل کنیم چون اگر به هر یک از این مراحل بی‌ توجهی کنیم خرید اینترنتی از اینستاگرام مان انجام نمیشود.

 دوستان من به شما ۴ روش معرفی می کنم که شما با انجام دادن صحیح هر ۴ روش هم می توانید کاربران اینستاگرام را تبدیل به فالوور پیج خود کنید و سپس آن فالوورها را تبدیل به علاقه مند و دوست داران خودتان کنید. پس از آنکه فالورها به دوستداران شما تبدیل شدند می توانید محصولاتتان را به آنها بفروشید و فروش رویایی را تجربه کنید. چون افرادی وجود دارند که در حال حاضر چند صد میلیون از اینستاگرام درآمد کسب می‌کنند.شما هم با یادگیری صول آن به کسب درآمد اینترنتی به پردازید.

۱-ارائه پست های ارزشمند به کاربر

روش اول-آموزش-رایگان-کسب-درآمد-از-اینستاگرام

دوستان برای تبدیل کاربران اینستاگرام به فالورهای پیج شما و تبدیل به علاقه مند تنها یک راه وجود دارد و آن یک راه ارائه محتوای ارزشمند به صورت رایگان است.   دوستان برای جذب کاربر باید محتوای خیلی خیلی ارزشمند را دیده اید محتوایی که کاربر نمی تواند در هیچ پیج دیگری پیدا کند در این صورت است که شما پیشرفت چشمگیری در تعداد فروش تان خواهید داشت. منظور از محتوای ارزشمند برای مثال عکس های با کیفیت ،  ویدیو های جالب و اطلاعات مفید است.

مهترین راه این است که شما در هر حوزه ای که فعالیت می کنید اطلاعات خیلی خیلی ارزشمندی را به کاربر ارائه دهید. که او نمی‌تواند در هیچ  پیج دیگری این محتوا را به صورت رایگان پیدا کند. دوستان باید اطلاعاتی را به کاربران ارائه دهید که وقتی کاربر برای اولین بار محتوای شما را می بیند. با خود بگوید که چرا این فرد این محتوا را به صورت رایگان در اختیار من قرار داده است. و حیرت زده شود در این صورت است که به مدت یک هفته شما را دنبال خواهد کرد و اگر باز هم محتوای با ارزش ارائه دهید برای همیشه به شما و پیجتان علاقه مند خواهد شد.

پس از همین اول به فکر ارائه مطالب ارزشمند به صورت رایگان به کاربران باشید در این صورت است. که شما ۱۰ برابر بیشتر از رقیب های تان پیشرفت خواهید داشت.

۲-کپشن های طولانی ممنوع

دوستان مورد دوم که باید به آن توجه کنید این است که نباید کپشن های طولانی بنویسیم. اینستاگرام مانند یک خیابان است و پست شما حکم یک بیلبورد کنار خیابان را دارد و کاربر به سرعت رد می شود و اگر شما عنوان جذاب بنویسید و کاربر به پست شما جذب شود. اگر محتوای خوب داشته باشید می ماند و مشغول مطالعه محتوای شما می شود.اگر در تصویر یا فیلمی که  به اشتراک گذاشتید مفهوم خود را برسانید کاربر متوجه می شود و به احتمال زیاد شما را فالو خواهد کرد.

اما اگر یک تصویر خالی ارائه دهید و تمام مطلب و محتوای مفید و محتوایی که ساعتها برای گردآوری و برای جمع‌آوری آن زحمت کشیدید را در کپشن تایپ کنید  ۸۰ درصد کاربران صفحه ای که پست شما در آن قرار دارد را ترک خواهند کرد چون اینستاگرام میلیون ها کاربر دارد. و فقط پست شما نیست و روزانه میلیون ها پست در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شود برای همین کاربران اینستاگرام حوصله زیادی ندارند تا همه کپشن ها را به طور کامل مطالعه کنند.

بنابر این مفهوم خود را در تصاویر و ویدیو هایی که به اشتراک می گذارید برسانید و درکپشن با یک یا دو جمله تمام آن محتوا را خلاصه کنید و یا جمله ای بنویسید که کاربر با خواندن آن یک جمله ترغیب شود تا به عکس یا فیلمی که به اشتراک گذاشتید نگاه کند.

۳-زندگی خود را اینستاگرامی کنید

رسیدیم به مورد سوم از آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام لطفا اجرا کنید و کسب درآمد کنید.دوستان همانطور که هر کاری سختی دارد سختی کسب درآمد از اینستاگرام همین است.که باید ۹۰ درجه زندگی خود را به اینستاگرام اختصاص دهید. منظور از اینکه زندگی خود را از اینستاگرام می کنید این است که بیشتر از بقیه افراد پست بگذارد و روی هر پست کار کنید و خلاقیت بخرج دهید برای مثال روزانه دو پست در ساعات معین بگذارید. البته اشتباه که بعضی از عزیزان مرتبط می‌شوند این است که روزانه مثل ۴ یا ۵ عدد پست می گذارند و روی هیچ کدام از این پست‌ها کار نکرده اند ولی به جای این کار خوب است که روزانه یک عدد یا دو عدد پست بگذاریم ولی روی این پست ها کار کنیم و خلاقیت به خرج دهیم تا متفاوت تر از دیگر پستهای موجود دراینستاگرام باشد.

این موقع است که کاربر متوجه می‌شود که نمی تواند پیج فعالی مثل پیج شما پیدا کند در این صورت کاربر پیج شما را فالو خواهد کرد.

 دوستان علاوه بر این موضوع باید در ویدیو هایی که ضبط می کنید و در آنها حضور دارید با کاربرانتان صمیمی باشید تا کاربرانتان فکر کنند که مانند عضوی از خانواده شما هستند. و هر هفته یک مسابقه جذاب برگزار کنید تا کاربران هم بیشتر با پیج شما تعامل برقرار کنند وهم پست های شما را ببیند برای مثال هر هفته مسابقه برگزار کنید و اعلام کنید به کسانی که همه پست های شما لایک کرده باشند به قید قرعه صد هزار تومان جایزه داده خواهد شد. در این صورت کاربران خودشان را جزئی از کسب و کار شما می دانند و فکر می کنند که اگر آنها نباشند کسب و کار شما را نابود خواهد شد. و اگر کاربری به این فکر برسد در هر موقعیتی پیج و کسب و کار شما را تبلیغ خواهد کرد و هر روز منتظر منتشر شدن مطالب شمااست.

۴- بهبود و تلاش مستمر

خیلی از دوستان تمام مواردی که در بالا برای عرض کردیم را رعایت کردن به آن عمل می‌کند اما نتیجه ای که ما قول آن را داده بودیم نمی‌گیرند و در نظرات به ما اعلام می کنند و یا به پشتیبانی آکادمی پیام می فرستند. دوستان برای موفقیت باید همه این چهار مورد را رعایت کنید و به آن عمل کنید همه آنها مهم است ولی مهمترین آن مورد چهارم است. منظور از بهبود مستمر این است که کم کم ولی به صورت پیوسته پیشرفت کنید و کارهایتان را با کیفیت تر کنید و این طور کم کم حرفه ای می شوید. برای مثال فردی از ابتدا فکر می کند خیلی حرفه ای است و حرفهای شروع کرده است و تا آخر با همین روال کار می کند برای مثال کار برای خود یک میکروفون می‌خرد یک دوربین روی می‌خرد و هر هفته یک فیلم ضبط می‌کند در اینستاگرام خود منتشر می‌کند و تا آخر هم اینجور دانلود ولی هیچ درآمدی ندارد یا درآمد خیلی کم دارد.

ما همیشه و در هر جا عرض کردیم که این جور افراد موفق نمی شوند. شما به جای این کار بهتر است از ابتدا خیلی ضعیف و یا در حد متوسط فیلم ضبط کنید که خودتان بعد از سه ماه به آن بخندید. هیچ اشکالی ندارد چون در ابتدا شما فالووری ندارید پس هر چقدر می توانید اشتباه کنید و البته کم کم پیشرفت کنید و در هر پستی که قرار می دهید کیفیت پست رابالا ببرید.برای مثال اگر در اول کار خیلی ضعیف شروع کردید با بهبود مستمر و با تلاش های پی در پی پس از ۳ ماه شما از فردی که در ابتدا خیلی حرفه ای کار کرده بود جلو می‌افتید. چون شما کم کم کارتان را بهبود دادید ولی آن فرد در همان حد متوسط مانده است. شما حساب کنید که بعد از دو سال شما چقدر از این فرد جلو می افتد.

پس همانطور که راز موفقیت در هر کاری بهبود و تلاش مستمر می باشد. برای موفقیت در اینستاگرام هم باید بهبود و تلاش مستمر داشته باشیم. چون نمی شود که امروز یک پست قرار دهیم و پست دیگر را هفته بعد قرار دهیم. خیر باید حداقل روزانه یک یا دو پست قرار دهیم. و در ساعات معین منتشر کنیم تا فالوورهایمان در آن ساعات معین حضور داشته باشند.

دوستان عزیز امیدوارم با توجه به مواردی که عرض کردم هر چه زودتر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید. و به درآمدهای عالی برسید و با خبرهای خوبتان ما را خوشحال کنید.به امید موفقیت تک تک شما عزیزان.

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگه خوشتون اومد لطفا به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

2 × پنج =

فهرست