آموزش کار آفرینی بدون سرمایه اولیه

اگر میخواهید کسب و کاری راه اندازی کنید و کارآفرین باشید. ولی سرمایه اولیه ندارید. این مقاله دقیقا برای شما است. چون در این مقاله آموزش کارآفرینی بدون سرمایه اولیه را به طور کامل آموزش دادیم و شما با اجرا کردن این روش صد در صد موفق خواهید شد.

آموزش کار آفرینی بدون سرمایه اولیه

سلام دوستان در این مقاله به صورت کامل آموزش کارآفرینی بدون سرمایه را شرح خواهیم داد. بنابراین مقاله برای کسانی است که به فکر کارآفرینی هستند. دوستان همانطور که میدانید افراد خیلی کمی می توانند کارآفرین باشند. اگر شما هم فکر میکنید جزو افراد کم هستید و می توانید کارآفرین باشید. باید یکی از ویژگی هایی که در زیر برایتان عنوان کردیم را داشته باشید. در این صورت تا پایان مقاله آموزش کار آفرینی بدون سرمایه اولیه با ما همراه باشید تا از امروز شروع کنید و با اجرا کردن این راهکار در کمتر از سه ماه یک کار آفرین شوید.

آموزش کار آفرینی بدون سرمایه اولیه مخصوص شما است اگر:

ایده بزرگی دارید.
اطمینان دارید که می توانید یک کار آفرین بزرگ شوید.
وقتی به شما بگویند موفق نمی شوی نا شنوا شوید.
فکر می کنید برای شروع سرمایه اولیته نیاز نیست.
می توانید تا آخر ادامه دهید و موفق شوید.
در مقابل مشکلات می ایستید و نا امید نمی شوید.

اگر حتی یکی از موارد بالا را دارید بدانید که قطعاً شما موفق خواهید شد. و این مقاله دقیقاً برای شما است. و شاید شما به صورت شانسی به این صفحه مراجعه کرده اید و این صفحه نقطه شروع موفقیت شما است. اگر یکی از ویژگی های بالا را دارید مطمئن باشید که با خواندن آموزش کار آفرینی بدون سرمایه اولیه  و عمل کردن به آن حتما موفق خواهید شد و تا الان افراد زیادی از این راه موفق شده اند.

بسیاری از کار آفرینان بدون سرمایه شروع کرده اند

قبل از اینکه به آموزش کار آفرینی بدون سرمایه اولیه بپردازیم. باید بدانیم که بدون سرمایه اولیه هم می توانیم کارآفرین شویم. شما اگر روش صحیح کارآفرینی را بدانید میتوانید بدون سرمایه اولیه کار خود را شروع کنید. این نکته را هم در نظر بگیرید که اگر فکر می‌کنید بدون سرمایه اولیه نمی‌توان کارآفرین شد و کسب و کاری راه انداخت در این شرایط شما با سرمایه زیاد هم نمی توانید کسب و کاری راه اندازی کنید و کارآفرین شوید.

اکثر کارآفرینان و افراد موفق دنیا بدون ثروت و دارایی شروع کردند و اکنون دارای ثروت زیادی هستند. و حتی بعضی از افراد موفق جهان در ابتدا بی خانمان بودند. برای مثال استیو جابز به گفته خودش زمانی حاضر بود چند ساعت پیاده روی کند تا در روز شنبه در یکی از کلیسا ها غذای رایگان دریافت کند که الان یکی از ثروتمندترین افراد جهان است.

البته این تمام ماجرا نیست و شما ممکن است. زمانی که فکر می کنید و موفق شدید همه چیز خود را از دست داده اید ولی مهمتر از ثروتی که به دست می آورید. شخصیتی است که در راه رسیدن به موفقیت به دست می آورید. برای مثال از استیو جابز برآورد موفقیتش به زمانی که شرکت اپل را به موفقیت رساند. او را از شرکت خودش بیرون کردند و بیکار شد. اما با توجه به شخصیتی که در راه موفقیت به دست آورده بود. توانست دوباره شروع کند و  شرکت next  را ساخت.

 اگر با خواندن این مقاله تا اینجا فکر می کنید که می‌توانید همه این سختی‌ها را تحمل کنید و برای موفقیت بجنگید. بدانید که قطعاً شما موفق خواهید شد و شما قطعا لایق موفقیت هستید.

راه اندازی کسب و کاراینترنتی برای کارآفرینی

گفتم برای کارآفرین شدن باید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید. و در حال حاضر خیلی از افراد با راه اندازی کسب و کار اینترنتی درآمدشان بین ۵ میلیون تا میلیاردها تومان است. البته برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی اصولی وجود دارد. و در جاهای مختلف قیمت یادگیری این تخصص ها خیلی بالا است.

ما در این مقاله به طور کلی راه اندازی کسب و کار اینترنتی را آموزش می دهیم و در پایان این مقاله به شما یک دوره آموزشی رایگان معرفی می کنیم که از طریق آن می توانید به راحتی کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

۱-طراحی سایت

دوستان در راه اندازی کسب و کار اینترنتی اولین قدم طراحی سایت می باشد. افراد زیادی از ما می‌پرسند که با وجود شبکه‌های اجتماعی پرقدرت مثل اینستاگرام با تلگرام که در ایران بسیار معروف و پر استفاده هستند. نیازی به داشتن سایت می باشد. در جواب این عزیزان باید عرض کنم که در گذشته نیز شبکه های اجتماعی زیادی وجود داشتند و معروف بودند. برای مثال چند سال پیش فیسبوک و واتس آپ در ایران خیلی معروف تر از اینستاگرام بودند. اما حالا اینستاگرام معروف ترین شبکه اجتماعی در ایران است.

ممکن است در سال های آینده شبکه اجتماعی دیگری جای اینستاگرام را بگیرد. اما سایت از گذشته بوده و هست و خواهد بود. و دلیل دیگر که باید سایت طراحی کنید این است که شما وقتی در شبکه اجتماعی مثل اینستاگرام فعالیت میکنید. باید طبق قوانین و شرایط اینستاگرام فعالیت کنید. اما در ساعت اینطور نیست و شما مالکیت کامل سایتتان را برعهده دارید. و میتوانید کدهای تخفیف در نظر بگیرد که کاربران با زدن آن کوتاه قیمت محصولاتشان کمتر شود و هزاران ویژگی دیگر که در سایت وجود دارند ولی در شبکه‌های اجتماعی وجود ندارند.

افراد خیلی زیادی با هزینه های زیاد شرکت های طراحی سایت سفارش می‌دهند تا برای آنها سایت طراحی کند. و بعد از ماه ها سایت شان کامل می شود. اما بعد از آن برای تغییرات کوچک هم باید دوباره سایت را در اختیار شرکتهای طراحی سایت قرار دهند. البته اگر بخواهیم به شرکت های طراحی سایت سفارش دهید هزینه ای که باید بپردازید. بین ۳ تا ۱۵ میلیون می باشد. بنابراین خودتان سایتتان را طراحی کنید. وهمان طور که عرض کردم. در آخر این مقاله به شما دوره معرفی می‌کنیم که رایگان می توانید شرکت کنید و همه این موارد را یاد بگیرید. پس با شرکت در این دوره به طور رایگان سایت تان را طراحی کنید و البته بدون کدنویسی طراحی خواهد کرد.

۲-سئو سایت

پس از اینکه سایتمان را به صورت کامل طراحی کردیم. باید سایتمان را سئو کنیم. شاید بپرسید که سئو چیست؟  سئو به معنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو که که بهترین موتور جستجوی حال حاضر ایران و جهان گوگل می باشد. معنی عامیانه این است که سایت در یک کلمه کلیدی بالا باشد. برای مثال یک سایت کفش می فروشد. و اگر این سایت روی کلمه( خرید کفش) سئو شود مشتری های هدفمند می گیرد. و اگر سئو را به طور کامل بلد باشیم. روزانه هزاران بازدیدکننده رایگان به سایتمان وارد می شوند. و جالب تر اینکه همه این بازدید کننده ها به صورت رایگان به سایت ما می آیند و ما برای جذب این بازدید کنندگان هیچ هزینه ای نمی کنیم. و فقط باید سئو را بلد باشیم.

 دوستان روزانه هزاران هزار نفر کلمه های کلیدی که شما به آن نیاز دارید را در گوگل جستجو می کنند. و چون شما سایت ندارید و سایتتان را سئو نکردید. تمام این هزاران مشتری به سراغ سایت‌هایی می‌روند که شدند. بنابراین سئو امری ضروری برای وب سایت شما است. چون اگر سایت تان را سئو نکنید .سایت تان هیچ بازدید کننده نخواهد داشت.

دوستان پس دانستیم که سئو یکی از مهمترین نیازهای سایتمان است. و باید حتماً سایت مراجعه کنیم. اما نگران نباشید در دوره رایگان صحرا هم آموزش خواهیم داد.

کسب-درآمد-اینترنتی

۳-جلب رضایت مشتری

دوستان همانطور که در مقاله آموزش کسب درآمد از اینترنتی عرض کردیم.یه مورد سوم از آموزش کار آفرینی بدون سرمایه اولیه رسیدیم.اگر می خواهید مردم از شما خرید کنند باید کسب و کار شما را دوست داشته باشند و یا اگر می خواهید برند شخصی داشته باشید باید شخصیت شما را دوست داشته باشند چون مردم از کسی که خوششان نمی آیند خرید نمی کنند ، یک لحظه خودتان را به جای یک فردی بگذارید که می خواهد از یک مغازه خرید کند مسلما اگر اعتماد نکنید و از آن مغازه خوشتان نیامده باشد خرید نمی کنید پس دو مورد را در کسب و کار خود پیاده سازی کنید ۱- جلب رضایت مشتری و ۲- کاری کنید که مردم عاشق کسب و کار شما شوند. در ادامه راه هایی یاد میگیرید تا مردم را به کسب و کارتان علاقه مند کنید.

 

۱-ارائه محتوای رایگان

یکی از مهم ترین عواملی که باعث می شود مردم بیشتر به کسب و کارتان علاقه مند شوند ارائه محتوای ارزشمند به صورت رایگان است. دقت کنید که باید محتوای ارزشمند و محتوایی که در هیچ جای اینترنت نمی توانند به رایگان پیدا کنند را شما به صورت رایگان در اختیار مردم قرار دهید. اینکار در کسب و کارتان معجزه خواهد کرد.پس از این کار مردم به فکر خدمت به شما می افتند و این خدمت برای کسب و کار شما می تواند خرید از شما باشد.

در بازاریابی عصبی موضوعی وجود دارد که اگر به زبان ساده عرض کنیم:اگر فردی وارد سایتتان شود و شما مطالب یا خدمات ارزشمندی ارائه کنید و این خدمات تاثیر خیلی خوبی در کسب و کار فرد گذاشته باشد  و یا به خود فرد کمک کرده باشد آن فرد به این فکر می افتد که شما لطف خیلی بزرگی در حد وی کرده اید و به این فکر می افتد که آن لطف بزرگ را جبران کنند و در عوض خدتی به شما بکند و همانطور که می دانید بهترین کمک و خدمت به شما خرید از شماست.

۲-ارائه خدمات رایگان

اگر در حوزه کاری تان رقیب زیاد دارید پس آگاه باشید که در این رقابت برنده کسی است که محتوا و خدمات رایگان ارائه دهد. دیگر زمان آن نیست که در بازار دنبال مشتری بگردید چون با رعایت این دو مورد دیگر مشتری به سراغ شما می آید و منظور از خدمات رایگان برای مثال پاسخ گویی سریع و کامل به سوالات مشتریان و کاربران ارزشمندتان در نظرات پست ها و از طریق تماس تلفنی است و همچنین به صورت مستمر با کاربرانتان در ارتباط باشید یعنی علاوه بر سایت در شبکه های اجتماعی نیز همراه کاربران و مشتریانتان باشید.

 

یک خبر عالی

دوستان در دوره آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی به طور کامل یاد میگرید برای خودتان کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید و در کمتر از سه ماه به درآمد عالی از اینترنتی برسید.دوستان فقط قول بدهید که به موارد گفته شده عمل کنید و به درآمد های عالی برسید.

دوستان عزیز امیدوارم با توجه به مواردی که عرض کردم هر چه زودتر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید. و به درآمدهای عالی برسید و با خبرهای خوبتان ما را خوشحال کنید.به امید موفقیت تک تک شما عزیزان.

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگه خوشتون اومد لطفا به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

14 − 4 =

فهرست