آموزش ساخت سایت و رساندن به درآمد میلیونی|دوره وبمستران نابغه

وبمسترا-نابغه-آکادمی-دوست-وردپرس

همه ی ما دوست داریم پولدار شویم درواقع پولدار شدن یک رویاست و تنها بعضی از افراد به آن رویا رسیده اند. آیا شما با شغل فعلیتان به آن رویا رسیده اید. آیا تخصصی یاد گرفته اید که به کمک آن می توانید در ایران و یا حتی خارج از ایران درـمد عالی داشته باشید؟آیا راهی می شناسید که از طریق خدمات رسانی به مردم کسب درآمد کنید؟آیا راهی میشاسید که محصولاتتان را به هزاران نفر بفروشید؟آیا می خواهید به جزاینکه یادبگیرید برای خودتان سایت یا فروشگاه اینترنتی طراحی کنید روش های جذب بازدیدکننده را هم یادبگیرید؟راهی میشناسید که بازدیدکننده های سایتتان را به مشتری و خریدار تبدیل کنید؟

پاسخ همه ی سوال های بالا فقط یک دوره ی آموزشی و یک فرصت استثنایی است.

دوره آموزش ساخت سایت تا تبدیل آن به کسب و کار اینترنتی وبمستران نابغه چیست؟

دوره وبمستران نابغه یک دوره کاملا پیشرفته است.شما در این دوره یادمیگیرید که از صفر برای خودتون یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید.ابتدا برای خودتون یا فروشگاه سنتی تون یک سایت طراحی می کنید و سپس برای سایتتون بازدیدکننده رایگان میگیرید و سپس می آموزید که این بازدیدکننده هارا به مشتری و خریدار تبدیل کنید و محصولاتتان را بفروشید البته در این دوره تکنیک های بازاریابی اینترنتی را هم می آموزید.

یکبار برای همیشه اصول زیر را:

راه اندازی سایت و یا فروشگاه اینترنتی + گرفتن بازدیدکننده رایگان از گوگل + تبدیل بازدید کننده به مشتری همیشگی + امن سازی سایت برای جلوگیری از هک شدن سایت + گرفتن مجوز های لازم برای کسب و کارمان

یاد بگیرید در تمام عمرتان از آن ها استفاده کنید یا برای دیگران سایت طراحی کنید یا برای خودتان سایت یا فروشگاه اینترنتی طراحی کنید به فروشتان را بینظیر کنید.

توجه:شما با شرکت در این دوره کم تر از یک مبلغ سفارش طراحی سایت را پرداخت می کنید ولی می توانید با یادگیری دوره هزاران بار برای خودتان یا دیگران سایت طراحی کرده و آن را به درآمد برسانید.

سرفص های دوره وبمستران نابغه

businessاز ایده تا شروع کسب و کار اینترنتی
ساخت سایت بدون برنامه نویسی
store_mall_directoryراه اندازی فروشگاه اینترنتی
layersکار با پلاگین ها
person_addساخت پنل کاربری حرفه ای
local_printshopشروع محتوا نویسی و تولید محتوای گرافیکی
httpsتامین امنیت وبسایت و فروشگاه اینترنتی
ساخت فرم های حرفه ای
بهبود سئو و جذب مشتری از گوگل
شروع در اینستاگرام
mail_outlineفروش یکساعته با ایمیل مارکتینگ
vpn_keyکلید موفقیت با وبمستران نابغه
business
از ایده تا شروع کسب و کار اینترنتی

در اولین جلسه مسیر موفق شدن را میشناسیم و برای کسب و کارمان یک نام برند و دامنه ی خوب انتخاب می کنیم و اگر ایده ای ندارید در این جلسه می توانید ایده پیدا کنید.

ساخت سایت بدون برنامه نویسی

در این بخش با وردپرس آشنا می شویم و به کمک وردپرس نشخه اولیه سایتمان را راه اندازی می کنیم و با مفهوم ux/ui آشنا می شویم و همچنین اصول راه اندازی اولیه سایت را یاد میگیریم.

store_mall_directory
راه اندازی فروشگاه اینترنتی

با مقایسه بهترین قالب ها بهینه ترین قالب را انتخاب و برای سایت مان یک فروشگاه اینترنتی کامل طراحی می کنیم که از امکانات پیشرفته ای برخوردار است و مشریان بتوانند به راحتی از فروشگاهمان خرید کنند.

layers
کار با پلاگین ها

در این بخش با پلاگین ها (افزونه ها)  آشنا می شویم و می آموزیم که کدام پلاگین ها اوریجینال است و بهترین پلاگین ها که در واقع ضروری ترین ها برای یک وبسایت هستند معرفی می کنیم.

person_add
ساخت پنل کاربری حرفه ای

در این بخش با بهترین پنل های کاربری آشنا می شویم و برای کاربرانمان بهترین فرم ها ورود و عضویت را طراحی می کنیم برای سایتمان یک پنل کاربری حرفه طراحی می کنیم تا مشتریانمان از آن لذت ببرند.

local_printshop
شروع محتوا نویسی و تولید محتوای گرافیکی

در این بخش با ساختار برچسب ها و دسه بندی سایت آشنامی شویم و برای سایتمان یاد میگیریم محتوای عالی بنویسیم و همچنین در این بخش با فتوشاپ یاد میگیریم که محتوای گرافیکی برای سایتمان بزنیم.

https
تامین امنیت وبسایت و فروشگاه اینترنتی

در این بخش به تامین امنیت سایتمان می پردازیم و یاد میگیریم که نام های پیشفرض را تغییر دهیم آِی پی های خارجی را محدود کنیم  و البته کارهای دیگر که موجب امنیت وبسایتمان می شود.

ساخت فرم های حرفه ای

در این فصل از دوره وبمستران نابغه به مقایسه بهترین افزونه های فرم ساز می پردازیم و یاد میگیریم که که فرم های حرفه ای برای مثال فرم استخدام، تماس باما و هر فرم که برای سایتمان لازم است

بهبود سئو و جذب مشتری از گوگل

در این بخش یاد میگیریم که چطور مقاله ای بنویسیم که به نتایج بالای گوگل برود و همچنین با ابزار گوگل وبمستر (سرچ کانسول) آشنا می شویم و به پشت صحنه گوگل سفر می کنیم و سس با استفاده از ابزار گوگل آنالیتیکس به رفتار کاربرانمان آگاه می شویم.

شروع در اینستاگرام

در این قسمت به ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام می پردازیم و نکات و تکنیک های افزایش فالور را می آموزیم و همچنین یادمیگیریم که چگونه پست جذاب در اینستاگرام به اشتراک بگذاریم و مخاطبان بیشتری جذب کنیم.

mail_outline
فروش یکساعته با ایمیل مارکتینگ

در این بخش یادمیگیریم که از بازدیدکنندگان اطلاعات بگیریم و آن ها را به خریدار تبدیل کنیم و پس از گرفتن اطلاعات تنها با یک ایمیل در یک ساعت فروش های عالی را تجربه خواهید کرد.

vpn_key
کلید موفقیت با وبمستران نابغه

در این جلسه با استفاده از تجربیات ما یاد میگیرید که اشتباهاتی که کسب و کار های مختلف انجام دادند و باعث نابودی آنان شد را انجام ندهیم و البته تکنیک هایی را یاد میگیریم که شما را سال ها از نظر زمان و میلیون ها از نظر هزینه جلو می اندازد.

تفاوت این دوره با سایر دوره ها

آموزش های این دوره کاملا به صورت عملی بوده و یاد میگیرید از صفر یک وبسایت طراحی کنید و آن را به درآمد برسانید.

در این دوره شما با مشاهده هر قسمت تمرین هایی وجود دارد که شما آن ها را بر روی سایت و فروشگاه اینترنتی تان اجرا خواهید کرد.

پشتیبانی این دوره بسیار قوی است و شما هر سوال و مشکلی داشتید در همان لحظه اعلام مشکل رسیدگی می شود.

مخاطبان دوره وبمستران نابغه

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

۱- کسانی که به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین خود هستند.
۲-افرادی که میخواهند سایت راه اندازی کنند و به یک برند تبدیل شوند.
۳-افرادی که می خواهند هوشمندانه به دنیای مجازی وارد شوند.
۴-کسانی که می خواهند از طریق طراحی سایت درآمد کسب کنند.
۵-صاحبان کسب و کاری که به فکر فروش عالی و آنلاین محصولات خود هستند.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

۱-کسانی که از درآمد کنونی خود رضایت دارند.
۲-کسانی که هیچ اعتقادی به درآمد آنلاین ندارند.
۳-کسانی که نمی خواهند درآد آنلاین عالی داشته باشند.
۴-کسانی که به قدرت دیجیتال مارکتینگ اعتقاد ندارند.
۵-کسانی که می خواهند از روش های سنتی کسب درآمد کنند.
سوالات متداول
برای شرکت در دوره وبمستران نابغه چه پیش نیازی لازم است؟
دوره وبمستران نابغه چگونه برگزار می شود؟
من یک مغازه و یا فروشگاه دارم می توانم در این دوره شرکت کنم؟
آیا قیمت این دوره مناسب است؟
آیا با شرکت در این دوره بروز رسانی های دوره را هم دریافت خواهم کرد؟
اطلاعات زیادی در سراسر اینترنت درباره کسبوکار اینترنتی وجود دارد چرا باید در این دروه شرکت کنیم؟
با یادگیری این دوره می توان طراح سایت شد؟
آیا در این دوره دیجیتال مارکتینگ را یاد میگیریم؟
برای شرکت در دوره وبمستران نابغه چه پیش نیازی لازم است؟

برای شرکت در دوره آموزشی وبمستران نابغه نیازی به پیش زمینه و دانشی نیست و ما از صفر تا صد آموزش ساخت سایت تا رساندن آن به درآمد را یاد میدهیم.

دوره وبمستران نابغه چگونه برگزار می شود؟

دوره وبمستران نابغه آنلاین هست و دو روز در هفته ، هر روز یک جلسه برایتان ارسال می شود و همراه هر فیلم تمرین هایی برای شما در نظر گرفته شده است تا آن تمرین ها را بر روی سایت خود اجرا کنید و همچنین دوره وبمستران نابغه دارای پشتیبانی ۴ بعدی میباشد تا شما هر جایی مشکل داشتید با ما در میان بگذاریدو ما در همان لحظه به شما کمک کنیم.

من یک مغازه و یا فروشگاه دارم می توانم در این دوره شرکت کنم؟

بله شما می توانید با شرکت در این دوره برای فروشگاه یا مغازه خود یک فروشگاه اینترنتی طراحی کنید و به راحتی محصولاتتان را به صورت آنلاین بفروشید.

آیا قیمت این دوره مناسب است؟

شما با شرکت در این دوره هزینه خیلی کمتر نسبت به سفارش طراحی سایت را پرداخت می کنید ولی در عوض می توانید برای خودتان و یا دیگران هزاران سایت یا فروشگاه اینترنتی طراحی کنید و آن را به درآمد برسایند.

آیا با شرکت در این دوره بروز رسانی های دوره را هم دریافت خواهم کرد؟

بله شما با شرکت در دوره وبمستران نابغه می توانید بروز رسانی و آپدیت های بعدی دوره وبمستران نابغه را هم به رایگان دریافت کنید.

اطلاعات زیادی در سراسر اینترنت درباره کسبوکار اینترنتی وجود دارد چرا باید در این دروه شرکت کنیم؟

ما در سایت دوست وردپرس هم اطلاعات زیادی درباره کسب و کار اینترنتی و طراحی سایت دراختیار کاربران قرار می دهیم ولی ما در این دوره راهکار هایی را آموزش میدهیم که به صورت عملی تست شده و جواب داده است و شما نیاز نیست چند سال با آزمون و خطا به این نکته برسید.

با یادگیری این دوره می توان طراح سایت شد؟

بله شما با یادگیری این دوره می توانید به یک طراح سایت تبدیل شوید و سایتی مانند ۸۰ درصد از سایت های موجود در جهان را طراحی کنید البته اگر می خواهید فقط طراحی سایت را یاد بگیرید توصیه می کنیم در دوره آموزش طراحی سایت ما شرکت کنید.

آیا در این دوره دیجیتال مارکتینگ را یاد میگیریم؟

بله دیجیتال مارکتینگ یکی از مهمترین بخش ها در کسب و کار اینترنتی است و ما در دوره وبمستران نابغه تمام مباحث مورد نیاز یک مدیر کسب و کار اینترنتی را به شما آموزش میدهیم.

پشتیبانی ۴ منظوره دوره وبمستران نابغه

تمامی دانشجویان دوره  وبمستران نابغه پس از ثبت نام در دوره به پشتیبانی های زیر دسترسی دارند و می توانند تمام سوالات و مشکلات خود را با پشتیبان دوره و سایر پشتیبانان در میان بگذارند.

پشتیبانی ۴ بعدی:

پشتیبانی با تلفن: پشتیبانی با تلفن مخصوص مدرس و تلفن داخلی آکادمی
پشتیبانی با تیکت: امکان ثبت تیکت از طریق سایت
پشتیبانی با واتس اپ: ارتباط با حساب واتس اپ مدرس دوره و سایر پشتیبانان
پشتیبانی با تلگرام:از طریق گروه اختصاصی و حساب ویژه مدرس دوره
پشتیبانی با اینستاگرام: پشتیبانی از طریق دایرکت و ارائه آموزش از طریق لایو
فهرست