کسب درآمد با فروشگاه مبلمان

کسب و کار مبلمان یکی از بهترین منبع های درآمد است اما خیلی ها می گویند برای شروع باید سرمایه بالای ۱۰۰میلیون داشته باشید. در این مقاله یاد می گیریم بدون سرمایه کسب و کار مبلمان راه اندازی کنیم.

کسب درآمد با فروشگاه مبلمان

سلام دوستان امروز می خواهیم در مورد کسب و کار مبلمان صحبت کنیم.البته امروز راه اندازی فروشگاه مبل بدون سرمایه را یاد می گیریم. خیلی از افراد راه درست را نمی دانند و در ابتدا میلیون ها یا میلیارد ها خرج می کنند و سپس شکست می خورند اما یاد بگیرید بدون سرمایه فروشگاه مبلمان راه اندازی کنید و کسب درآمد با فروشگاه مبلمان برایتان آسان گردد. دوستان عزیز لطفا حوصله کنید و تا پایان این مقاله را مطالعه کنید چون مطمئن هستیم اگر تا پایان این مقاله را بخوانید و به موارد گفته شده عمل کنید ، حداقل ۱۰۰میلیون هزینه تان باقی می ماند و حداقل ۳ ماه از بقیه جلو هستید.

 امروز در خیلی از خانه های ایرانیان مبل وجود دارد. گرچه در بسیاری از خانه ها هم هنوز مبل وجود ندارد اما روز به روز در خانه های بیشتری مبل دیده می شود. به همین دلیل این صنعت در سال های آینده سود بیشتری خواهد داشت و اگر فردی حالا کسب و کارش را راه اندازی کند به سود عالی خواهد رسید.

 اما موردی که وجود دارد همانطور که در هر کاری اگر آگاهی نداشته باشیم شکست می خوریم در صنعت مبلمان هم باید اصولی را بدانیم تا موفق شویم که مطمئن باشید در این مقاله یاد میگیرید.

بازار کار مبل سازی چطور است؟

مبل در گذشته مبل یک وسیله ای لوکس محسوب می‌شد و بنابراین درخانه های کمتری مبل وجود داشت اما رفته رفته در خانه های بیشتری مبل موجود شد و در حال حاضر که در سال ۹۹ هستیم دیگر مبل به عنوان یک وسیله لوکس شناخته نمی شود. چون در بسیاری از منازل می‌توان آن را مشاهده کرد.

  گسترش استفاده از مبل در بین خانواده های ایرانی موجب شد تا یک فرصت عالی برای کسانی که به فکر راه اندازی کسب و کار پرسود با بازار کار عالی هستند. اما با این وجود افراد زیادی بدون آگاهی بدون اینکه اصول آن را یاد بگیرند وارد این کار می شوند و در نتیجه به جای کسب درآمد با فروشگاه مبلمان همه سرمایه خود را از دست می دهند.

 صنعت مبلمان در ایران سی هزار میلیارد تومان گردش مالی دارد که اگر صنایع چوب را نیز در نظر بگیریم گردش مالی به ۷۰ هزار میلیارد می‌رسد.

برای فروشگاه مبل چقدر سرمایه نیاز است؟

برای تاسیس فروشگاه مبلمان نیاز به سرمایه ۱۰۰ یا ۱۵۰ میلیون تومان نیست. اگر شما به بازار مراجعه کنید و از بازاری ها بپرسید که برای راه اندازی کسب و کار مبلمان چقدر سرمایه نیاز است? جواب های مغازه داران از صد میلیون شروع می شود و خیلی از مغازه داران می گویند سرمایه ۱۰۰ میلیون تومان کم است.

 دوستان دیگر مانند ۵۰ سال گذشته نیست که یک مغازه دار کنید و شروع به تولید مبل کنید و افراد از مغازه شما خرید کنند در حال حاضر به جای تولید قوی باید فروش قوی داشته باشد چون در حال حاضر در ایران بیش از ۵۰۰۰۰ کارگاه کوچک و بزرگ تولیدی فعال هستند. البته بیشتر تولید کنندگان شرکت های کوچک هستند و واحدهای صنفی واحدهای صنعتی کمتر فعالیت دارند.

 اگر بخواهید در حال حاضر یک مغازه اجاره کنید و مبل تولید کنید مطمئنا شکست می خورید. همانطور که مشاهده کردیم افراد زیادی در حوزه تولید مبل فعالیت دارند اما در این میان باید بررسی کنیم که چه کسانی بیشتر می فروشند البته کسانی بیشتر می فروشند که بازاریابی قوی داشته باشند. پس این فکر را بکنید که با اجاره یک مغازه و تولید چند عدد مبل به درآمد می رسید یک اشتباه بزرگ است.

 بعد از خواندن این مقاله تا این نکته حتما این سوال در ذهنتان به وجود آمده است که برای کسب درآمد از فروشگاه مبلمان باید چه کار کنیم؟  برای همین در زیر این جمله به صورت کامل برایتان راه موفقیت در صنعت مبلمان را برایتان قرار دادیم. مطمئن باشید اگر به این موارد عمل کنید خیلی زود از بسیاری از تولیدی های مبل جلو میزنید.

این اشتباه را انجام ندهید!

 دوستان عزیز اشتباه خیلی از افراد را تکرار نکنید. برای کسب درآمد با فروشگاه مبلمان این اشتباهات را به هیچ وجه انجام ندهید. خیلی از افراد در شروع یک مغازه ۵۰ متری اجاره می کنند و چند عدد مبل تولید می کنند و یا می خرند اما بعد از آن نمی‌توانند بفروشند و به مشکل بر می خورند اما در این بخش به شما روشی را یاد خواهیم داد که بدون سرمایه به درآمدهای بیشتر از تولیدی ها برسید.

 دوستان عزیز شما نباید مغازه اجاره کنید و یا تولیدی راه اندازی کنید البته اگر تولید مبل را بلد هستید و یا کارگاه دارید نیاز نیست آن را ببندید اما اگر ندارید خیلی عالی است و نیاز نیست مغازه یا تولیدی اندازی کنید. همانطور که در بخش قبلی برای شما عرض کردم ، تولیدی های زیادی در ایران وجود دارند که بیشتر آنها در تهران ، اصفهان ، تبریز ، شیراز ، مشهد و چند شهر دیگر هستند.

 در این شرایط که تولیدی های زیادی وجود دارند. اصلاً عاقلانه نیست که شما هم یک تولیدی یا یک مغازه راه اندازی کنید. مشاوره هایی که با خیلی از این شرکت ها داشتیم نشان می دهند که مشکل این شرکت ها و یا تولیدی های کوچک بازاریابی و فروش است.

چون رقیب های زیادی دارند نمی توانند فروش بیشتری داشته باشند. برای همین به این نتیجه رسیدیم که در این بازار که رقیب های زیادی وجود دارد کسی برنده است که بازاریابی و فروش عالی داشته باشد.

اشتباه افراد زیادی این است که ابتدا مغازه یا تولیدی راه اندازی میکنند و سپس به فکر بازاریابی و فروش محصولات خود هستند که این یک اشتباه بزرگ است و شما این اشتباه تکرار نکنید. ما در این آموزش به شما یاد می دهیم که ابتدا بازاریابی و فروش را یاد بگیرید و انجام دهید در نتیجه به درآمدهای عالی برسید و سپس که به درآمد بالای یک میلیارد رسید برای خودتان یک تولیدی یا یک مغازه راه اندازی کنید.پس شم باید راه اندازی فروشگاه مبل بدون سرمایه را یاد بگیرید و از طریق این راه به درآمد چند صد میلیونی و چند میلیاردی برسید.

راه اندازی فروشگاه مبل بدون سرمایه

در این بخش راه اندازی فروشگاه مبل بدون سرمایه را یاد می گیرید. پس برای موفقیت برای رسیدن به درآمدهای بالا باید ابتدا بازاریابی و فروش انجام دهیم و سپس مغازه ی توی راه اندازی کنیم. به عبارت دیگر ابتدا کسب و کار اینترنتی مان را راه اندازی می کنیم و بعد از موفقیت کسب و کار اینترنتی سپس کسب و کار سنتی را هم راه اندازی می کنیم.

 برای راه اندازی فروشگاه مبل بدون سرمایه در ابتدا برای خودتان یک سایت طراحی می کنید. برای طراحی سایت هم نیاز نیست به شرکت های طراحی سایت سفارش دهید چون در پایان این مقاله یک دوره رایگان معرفی خواهیم کرد که به کمک آن همه این موارد را رایگان یاد بگیرید.

 پس از اینکه سایت تان را طراحی کردید با تکنیک های سئو سایت تان را سئو کنید.( در ساده ترین تعریف سئو به معنی بالا آوردن سایت با کلمات مختلف در موتورهای جستجو است) اگر شما در خرید مبل سایت تان را ثبت کنید مطمئن باشید به درآمدهای خواهید رسید بهترین مغازه های تهران هم ندارند و برای همین سئو اینقدر با ارزش است.سئو راه هم در دوره رایگان یاد خواهید گرفت.

 پس از اینکه سایت تان را سئو کردید روزانه کسانی که به دنبال خرید مبل هستند به سایت ما مراجعه خواهند کرد و با تکنیک های بازاریابی که به شما در دوره رایگان یاد می دهیم می توانید اطلاعات این افراد را بگیرید. وقتی اطلاعات افرادی که به  سایت تان آمده اند از ده هزار نفر بیشتر شد.

 از با یکی از تولیدی های مبل صحبت کنید و از او درخواست کنید که شما عکس مبل ها را بگیرید و هزینه مبل ها را برای تولیدی بپردازید و سپس تولید مبل ها را برایتان ارسال کند. در این شرایط شما عکس مبل ها را در سایت قرار می دهید و افراد از سایت شما خرید می کنند و هزینه مبلغ را پرداخت میکند و سپس شما هزینه را به تولیدی می پردازید ومبل را به آدرس خریدار می فرستید. با این روش همکاری در فروش می گویند.

 با این روش به درآمدهای عالی خواهید رسید و سپس می توانید با جمع آوری اطلاعات مشتری‌های تان دوباره برای شما محصول بفروشید. چون آن ها به شما اعتماد کرده اند.

رایگان این تخصص ها را یاد بگیرید

پس دوستان دانستیم که برای راه اندازی فروشگاه مبلمان بدون سرمایه نیاز داریم، طراحی سایت را یاد بگیریم. در کنار طراحی سایت سئو را هم یاد بگیریم و تکنیک های بازاریابی را هم یاد بگیریم تا بتوانیم یک فروش عالی را تجربه کنیم.

 در این مورد هم اشتباهات زیادی وجود دارد خیلی از افراد همه این کارها را به شرکت ها می سپارند و این شرکت ها هم هزینه های بالا می گیرند و هم مثل شما تمام وقت روی سایت شما کار نمیکنند و در نتیجه به درآمد مدنظرتان نمی رسید.

 طراحی سایت ، سئو ، تکنیک های بازاریابی اینترنتی و به طور کلی تمام آن چیزی که برای کسب درآمد با فروشگاه مبلمان نیاز دارید را در یک دوره رایگان برایتان آماده کردیم. شما با شرکت این دوره رایگان می توانید همین امروز کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید. برای ثبت نام بر روی دوره مقدماتی وبمستران نابغه کلیک کنید.

 دوستان عزیز با توجه به مواردی که عرض کردم. امیدوارم هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید و مانند دیگر افراد به درآمدهای عالی برسید. و من را با خبرهای خوبتان خوشحال کنید و اگر هر سوالی در رابطه با کسب و کار مبلمان داشتید در زیر همین پست کامنت کنید. من در همان لحظه پاسخ می دهم.

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگه خوشتون اومد لطفا به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

7 − پنج =

فهرست