راه اندازی فروشگاه کفش بدون سرمایه

کسب و کار کفش فروشی یکی از پرسود ترین کسب و کار ها است اما خیلی ها برای اینکه سرمایه کافی ندارند شروع نمی کنند. در این مقاله یاد میگیریم چطور بدون سرمایه کسب و کار کفش فروشی راه اندازی کنیم و آن را به درآمد خیلی بالا برسانیم.

کسب و کار کفش فروشی

امروز می خواهیم در مورد راه اندازی فروشگاه کفش بدون سرمایه صحبت کنیم. در این مقاله یاد میگیریم بدون سرمایه فروشگاه کفش راه اندازی کنیم و و آن را به درآمدهای عالی برسانیم. اگر به فکر کسب درآمد با کفش فروشی هستید حتما این مقاله را مطالعه کنید.

دوستان افرادی که به فکر راه اندازی کسب و کار کفش فروشی هستند دو دسته اند. بعضی افراد می‌گویند من سرمایه چند میلیونی و یا میلیاردی دارم و مطمئن می توانیم شماره یک بازار شوم. بعضی دیگر از افراد می‌گویند من سرمایه ای ندارم و یا سرمایه خیلی کمی دارم بنابراین اصلا نمی توانم موفق شوم. باید عرض کنم که هر دو این افراد اشتباه فکر می کنند. برای موفقیت در کسب و کار کفش فروشی باید اصول صحیح آن را یاد بگیرید و در غیر این صورت اگر سرمایه هم داشته باشید موفق نمی شوید.

دوستان از شما یک خواهشی داشتم اگر به فکر راه اندازی کسب و کار مبل هستید لطفا ۱۵ دقیقه وقت بگذارید و این مقاله را مطالعه کنید بنده قول می دهم که این این مقاله شما را حداقل ۳ماه از بقیه جلو می اندازد به شرطی که به آن عمل کنید.

سرمایه اولیه برای مغازه کفش فروشی چقدر است؟

در همین ابتدا باید برایتان بگویم برای راه اندازی فروشگاه کفش نیاز به سرمایه نیست. البته همانطور که عرض کردم ممکن است شما سرمایه خیلی زیاد داشته باشید ولی برای این که اصول را نمی دانید کسب و کارتان شکست بخورد و سرمایه تان را از دست بدهید.برای کسب درآمد با فروشگاه کفش حتما پایین را مطالعه فرمایید.

دوستان عزیز در حال حاضر در سال ۱۳۹۹ هستیم. اگر فکر میکنید باید یک مغازه اجاره کنید بعد از محصول بخرید و یا تولید کنید و در مغازه قرار دهید سپس مشتریان می آیند و خرید می کنند یک اشتباه بزرگ است و مطمئن باش اگر با این فکر پیش بروید خیلی زود شکست می‌خورید. همانطور که از عرض کردم اکنون سال ۱۳۹۹ است و باید خودتان را با شرایط تطبیق دهید و باید اطلاعات تان را به روز کنید.

 دوستان جهان در حال تغییر است و جهان به سمت دیجیتالی شدن می رود و اگر از این تغییر عقب بمانید نابود می شوید. اما خیلی ها فکر می کنند که این تغییر و دیجیتالی شدن به ضرر ما است. خیر اصلا اینطور نیست و برعکس شما می توانید از این شرایط استفاده کنید و بدون سرمایه کسب و کار کفش تان را راه اندازی کنید و به درآمدهای عالی برساند.

 دانستیم که برای موفقیت در کسب و کار کفش باید در محیط دیجیتال کسب و کار مان را راه اندازی کنیم. موفقیت در محیط دیجیتال هم سخت نیست ولی یک سری اصولی دارد که اگر آنها را یاد نگیرید نمی توانید موفق شوید. در ادامه اصول راه اندازی کسب و کار مبلمان بدون سرمایه را یاد میگیریم.

راه اندازی کسب و کار کفش بدون سرمایه

در این بخش راه اندازی فروشگاه کفش بدون سرمایه را یاد میگیریم. اگر به مواردی که در ادامه برای تان عرض می کنم را یاد بگیرید و به آن ها عمل کنید مطمئن باشید که درآمدهای عالی بیش از تصورتان می‌رسید.

این موارد که به شما عرض می کنم افراد مختلف آنها را انجام دادند و به درآمدهای عالی رسیدند. اما باز هم برای شما مشتری وجود دارد و می توانید مانند آن افراد به درآمدهای عالی برسید.

۱-پیدا کردن تولیدی کفش مناسب

پیداکردن تولیدی کفش برای راه اندازی تولیدی کفش

در قدم اول برای راه اندازی فروشگاه کفش بدون سرمایه باید یک تولیدی کفش مناسب شرایطی که در ادامه عرض می کنم را قبول کنند.

 اگر در تهران هستید می توانید از بازار تهران چهار سوق کفش های خود را تهیه کنید. اگر در شهرهای دیگر هستید مطمئناً مکانی وجود دارد تا تعداد زیادی تولیدی های کفش باشند،که به احتمال زیاد بیشتر آنها در بازار هر شهر هستند. وقتی که تولیدیهای کفش را پیدا کردید یکی ، یکی به تولیدی ها سر بزنید و برای هر کدام از تولیدی ها سه مورد را ذکر کنید و هرکدام که این سه مورد را قبول کرد آن تولیدی را انتخاب کنید.

 اول اینکه دقت کنید محصولات تولیدی کیفیت عالی داشته باشند و مطمئن باشید که خود شما هم اگر مشتری بودید این محصول را می خریدید.پس مورد اول این شد باید کفش های آن تولیدی کیفیت عالی داشته باشند. چون عملاً بازاریابی روی محصولی که عالی نیست وقت تلف کردن است.

 دوم اینکه تولیدی باید قبول کند عکس و فیلم با کیفیت از کفش ها تحویل دهند. اما اگر نداشتند هم اجازه دهند که شما از محصول شان عکس و فیلم بگیرید. برای بازاریابی و فروش باید از محصولات عکس و فیلم با کیفیت داشته باشید.

 مورد اینکه تولیدی قبول کند که شما محصول را بفروشید و مبلغ محصول را به حساب تولیدی واریز کنید و یک آدرس به تولیدی ارسال کنید و سپس تولیدی محصول را به آدرس داده شده بفرستد. یعنی شما هزینه محصول را بفرستید و تولیدی محصول را به آدرس خریدار بفرستد.

 اگر تولیدی پیدا کردید که هر سه مورد بالا را داشته باشد و قبول کند مطمئن باشید که این تولیدی معتبر است پس آن را انتخاب کنید و به مرحله بعدی بروید که در پایین برای تان قرار دادم.

۲-ساخت رایگان سایت و پیچ کفش فروشی

طراحی سایت کفش فروشی

پس از این که یک تولیدی کفش پیدا کردید که سه شرط بالا را قبول کرد، برای خودتان یک سایت و پیج اینستاگرام کفش فروشی راه اندازی کنید. البته نیاز نیست به شرکت های طراحی سایت مراجعه کنید و چند میلیون پرداخت کنید و چند ماه انتظار بکشید تا سایت تان طراحی شود. به صورت رایگان خودتان سایت تان را طراحی کنید و پیج اینستاگرام تان را هم راه اندازی کنید.

 پس در مرحله دوم از کسب درآمد با فروشگاه کفش ، سایت تان را خودتان طراحی کنید که در دوره رایگان یاد میگیرید. پس از طراحی سایت پیج اینستاگرام هم راه اندازی کنید. در سایت محصولات را قرار دهید تا افراد بتوانند به صورت آنلاین خرید کنند. در پیج اینستاگرام هم به صورت مستمر با کاربران در ارتباط باشید. یک روشی را به شما عرض می کنم که مطمئن باشید با اجرا کردن آن حداقل چند ماه از بقیه  جلوتر هستید و درآمد خیلی بیشتری خواهید داشت.

 برای موفقیت در هر حوزه‌ای و به خصوص کفش فروشی باید بلاگر شوید. اگر در حوزه کفش فروشی بلاگر شوید هم فروش بیشتری خواهید داشت و هم به افراد بیشتری خدمت خواهید کرد. برای اینکه بهتر موضوع را درک کنیم کامل در پاراگراف بعدی توضیح خواهم داد.

 منظور از اینکه در حوزه کفش فروشی بزرگترین شوید این است که: باید به صورت مداوم در مورد کفش محتوا تولید کنید. کفش های مختلف را از نظر جنس و راحتی بررسی کنید. به مردم یاد بدهید که چه کفشی برای چه وزنی خوب است. به طور کلی تمام اطلاعاتی که مردم قبل از خرید کفش باید بدانند را به طور کامل و بدون چشم داشت برای مردم ارائه کنید. اگر این کار را انجام دهید مردم به شما اعتماد می کنند به شما را دوست خواهند داشت و در این صورت به غیر از شما از کس دیگری خرید نمی کنند.

همین الان رایگان شروع کنید

دوستان مطمئن باشید با این روش که به شما عرض کردم خیلی زود می توانید به درآمد های عالی برسید. ما یک دوره رایگان طراحی کردیم که درآن همه آنچه برای راه اندازی کسب و کار کفش فروشی بدون سرمایه نیاز دارید را به طور رایگان آموزش دادیم. از این فرصت استفاده کنید و کسب و کارتان را رایگان راه اندازی کرده و به درآمد برسید. دوستان شما با این روش هم خودتان به درآمد عالی می رسید و هم مردم صاحب کفش های خوب و اطلاعات خوب می شوند و در این صورت خدا هم از شما راضی خواهد بود.

برای ثبت نام در دوره به صورت رایگان می توانید از تصویر پایینی و یا با کلیک به اینجا اقدام کنید. دوستان امیدوارم با توجه به مواردی که عرض کردم هر چه زودتر به درآمد های عالی برسید و من را با خبر های خوبتان خوشحال کنید.

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگه خوشتون اومد لطفا به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • خسته نباشید خدمت اعضای آکادمی دوست بنده یک سوالی داشتم که آیا می توانم در مورد این کسب و کار راهنمایی بگیرم چون چند سوال در ذهن من باقی است.

    پاسخ
    • سلام و درود برشما می توانید با شرکت در دوره رایگان کسب و کارتان را راه اندازی کنید ولی اگر به مشاوره نیاز دارید شماره تمس و نام تان را در قسمت پشتیبانی برای ما ارسال کنید تا ما در کمترین زمان تماس بگیریم.

      پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

یک × 4 =

فهرست