راه های افزایش فالوور اینستاگرام

در این مقاله به صورت کامل راه های افزایش فالور اینستاگرام واقعی را به شما آموزش خواهیم داد.شما با اجرا کردن راه های افزایش فالور اینستاگرام شاهد رشد چشمگیر پیج اینستاگرامی خود خواهید شد.اگر به فکر افزایش فالوران واقعی پیج خود هستید حتما تاپایان این مقاله با ما همراه باشید.

راه های افزایش فالور اینستاگرام

دوستان همانطور که می دانید اینستاگرام پر مخاطب ترین شبکه اجتماعی در ایران می باشد.همانطور که می دانیم راه های افزایش فالور اینستاگرام زیاد است اما راه های افزایش فالور واقعی اینستاگرام مهم تر هستند و برای کسب درآمد از اینستاگرام هم این راه ها مهم تر هستند.در آخرین آمار منتشر شده حدود ۵۰ میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام فعالیت می کنند. و هرجایی که دارای مخاطبان زیادی است قطعا بهترین مکان برای برند سازی و بازاریابی و به طور کلی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی است.

وقتی می خواهیم ارزش یک کسب و کار اینستاگرامی را بسنجیم به احتمال زیاد به فالور های آن پیج نگاه می کنیم. بنابر این تعداد فالور ها یا دنبال کننده های اینستاگرام مهم است و البته راه های افزایش فالور اینستاگرام هم خیلی زیاد است ولی راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام مهم تر است.

دوستان در این مقاله می خواهم در مورد راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام صحبت کنم. همانطور که میدانید راه های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد اما اگر به فکر کسب درامد از اینستاگرام هستید باید فالوور هایتان واقعی باشد با فالوور های فیک نمی توانید درآمد کسب کنید.

 اگر قصد دارید یک شبه ده ها هزار فالور داشته باشید اما حتی یک فروش نداشته باشید این مقاله به درد شما نمی خورد. در این مقاله راه هایی را به شما عرض خواهم کرد که فالوور های هدفمند به دست بیاورید و محصولات و خدماتتان را به آنها بفروشید همانطور که میدانید شما با صد فالوور واقعی هم می توانید فروش تان را شروع کنید. اگر به فکر کسب درآمد اینترنتی از اینستاگرام هستید پس تا پایان این مقاله در سایت خودتان باشید.

خرید فالوور برای کسب درآمد نیاز است؟

خیلی از دوستان میپرسند در اینستاگرام برای کسب درآمد و برندینگ بهتر است در شروع کار هزاران فالوور بخریم تا کاربرانی که به پیج مان مراجعه می کنند با دیدن هزاران فالوور مارا فالو کنند و اگر فالوور های مان کم باشند کاربران از ما دلسرد می شوند و مارا فالو نمی کنند اما این یک اشتباه بزرگ است چون برای کسب درآمد و برندینگ باید فالوور های واقعی داشته باشید تا از شما حمایت کنند کنند و نیاز نیست در ابتدا فالوور های زیاد داشته باشید.

 دوستان این مقاله جدیدترین مقاله برای راه های افزایش فالوور اینستاگرام می باشد. و قبل از این از ربات های مختلف برای افزایش فالوور استفاده می شد اما مدتی است با توجه به الگوریتم های جدید اینستاگرام نباید از ربات استفاده کنیم اما به جای آن از فالو آنفالو دستی می توانید استفاده کنید که زیاد حرفه ای نیست اما با توجه به اصرار زیاد کاربران در اینجا مطرح شد.

 دوستان در چند ماه گذشته می‌توانستیم با خرید ۱۰ هزار فالوور کارمان را شروع کنیم اما در حال حاضر نباید این کار را انجام دهیم چون در سال ۲۰۲۰ اینستاگرام و کاربران به نرخ تعامل یک پیج نگاه می کنند یعنی مثلاً یک پیج که ۱۰ هزار فالوور دارد برای هر پست باید حداقل ۲۰۰۰ لایک بگیرد نرخ تعامل این پیج ۲۰ درصد می باشد و اگر شما ده کا فالور فیک بگیرید آن وقت پست های تان ۵۰ تا ۱۰۰ تا لایک خواهد خورد و هر کاربری با مشاهده اینکه در همان لحظه خارج خواهد شد.

 اگر از ابتدا راه های افزایش فالوور اینستاگرام را به خوبی یاد بگیرید و اجرا کنید و به صورت اصولی فعالیت کنید مطمئن باشید که با ۳۰۰ فالوور فروش آغاز خواهد شد. در حال حاضر پیج های وجود دارند که چون به صورت اصولی فعالیت کردند و و نرخ تعامل پیج آنها بالاست اینستاگرام هم پست های آنها را در اکسپلور نشان می دهد از این راه هم کاربران جدیدی به پیج آنها اضافه می‌شود  و شما فکر کنید که این پیج وقتی به ده کا فالوور رسید چگونه پیشرفت خواهد کرد.

 پس از ابتدا تصمیم بگیرید به صورت اصولی در اینستاگرام فعالیت کنید. و قبل از شروع باید از چند مورد استفاده نکنیم اولین مورد استفاده نکردن از ربات است و دومین مورد عدم خرید فالوور فیک البته سخنان سایت هایی را باور نکنید که می گویند ما فالوور های واقعی می فروشیم مطمئن باشید فالوور های واقعی فروش نیستند و تنها راه بدست آوردن فالوور های واقعی فعالیت اصولی در اینستاگرام می باشد.

راه های افزایش فالور واقعی اینستاگرام

با توجه به مواردی که عرض کردم اگر تا اینجا مقاله را خواندید پس حتما شما به فکر افزایش فالوور واقعی اینستاگرام خود هستید. مطمئن هستم که به فکر فعالیت اصولی و حرفه ای در اینستاگرام هستید. دوستان شما اگر به مواردی که عرض می کنم عمل کنید و فعالیت حرفه ای در اینستاگرام داشته باشید مطمئن باشید که با فالوورهای کم هم فروش تان شروع می شود. در ضمن در آخرین پست برایتان یک دوره رایگان معرفی خواهم کرد تا از طریق آن همه موارد اینستاگرام را یاد بگیرید.

تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. موارد گفته شده را یاد بگیرید و به درستی عمل کنید و اگر به فکر یادگیری بیشتر هستید در دوره رایگان که در آخر این مقاله به شما معرفی می کنم شرکت کنید و فعالیت خود را در اینستاگرام شروع کنید البته حتماً موارد گفته شده را یاد بگیرید و به آنها عمل کنید امیدوارم همه این موارد به پیشرفت موفقیت تک تک شما عزیزان کمک کرده باشد.اگر به فکر کسب درآمد از اینستاگرام می باشید پیشنهاد می کنم مقاله آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام را مطالعه کنید.

۱-پروفایل خود را جذاب کنید

قبل از هر چیز بدانید که پروفایل پیج شما مانند ویترین مغازه است و پروفایلتان باعث می شود که کاربر به پیج شما مراجعه کند و اگر پروفایل جذاب نداشته باشید کاربر رد می‌شود و اصلاً پیج شما را بررسی می کند. پس پروفایل جذاب کاربر را جذب می کند برای همین باید پروفایل جذاب و عالی داشته باشید.

 باید برای پروفایلتان تصاویر جذاب تولید کنید باید تصویر را طوری طراحی کنید که کاربر با دیدن آن تصویر یک حسی داشته باشد که مجبور باشد پیج تان را ببیند. در حال حاضر نیز پیجهای وجود دارد که چون فقط محتوای جذاب   ارائه می دهند کاربران زیادی دارند.

 باید برای خودتان یک بیو عالی بنویسید برای نوشتن یک بیو عالی باید چند نکته را رعایت کنید. باید بیو پیجتان نشان دهد که کاربر چرا باید شما را دنبال کند. پس برای پیج تان بیویی بنویسید که کاربر خواندن آن شما را فالو کند در واقع در بیو پیج تان به طور کلی فعالیت صفحه را توضیح دهید و در کنار آن نشان دهید که کاربر چرا باید شما را دنبال کند.

۲-پیج اهرم یا همان پیج

اگر در حوزه فعالیت میکنید که نمی توانید فالوور های زیادی جذب کنید و پست های تان برای کاربران جذاب نمی باشد.  دوستان منظور از این که پست هایتان جذاب نمی باشد این است که برای مثال بعضی از حوزه ها طرفداران کمی دارند و نمی توانند پست های جذاب تولید کنند برای مثال در کامپوزیت دندان  نمی‌توان از دندان عکس گذاشت چون در این صورت بازدهی نخواهید داشت  پس اگر شما هم این مشکل را دارید  دو پیشنهاد داریم:

۱-پیج اهرم

اگر شما هم این مشکل را دارید. و مشتری زیادی از طریق اینستاگرام جذب نمی کنید می توانید پیج اهرم درست کنید در این روش شما یک پیج درست میکنید و در آن پیج فقط محصولات و یا خدمات خودتان را قرار می دهید و یک پیج دیگر هم درست میکنید و در آن پیج دوم محتوای مفید و عمومی در حوزه کاری تان ارائه می دهید برای مثال اگر شما کارتان کامپوزیت دندان است در پیج دوم فقط محتوای عمومی ارائه دهد و هیچگونه محصولی به اشتراک نگذارید برای مثال کامپوزیت دندان برای شما مناسب است؟ و غیره که اطلاعات مردم بالا برود.

 پس از آن که در پیج اهرم تان یعنی همان پیج دوم تالاب های زیادی جذب کردید. از پیج اول که محصولاتتان را قرار دادید چند نمونه در پیج دوم قرار دهید تا از آن هزاران نفر افرادی که به دنبال خدمات و یا محصولات شما هستند اول مراجعه کنند و خرید کنند.

۲-استفاده از همان پیج

اگر نمیخواد پیج اهرم درست کنید. پس راه دوم را انتخاب کنید. در این روش شما در همان پیج اولتان ۲۰ درصد عکس محصولات و خدمات تان را قرار می دهید و ۸۰ درصد محتوای عمومی ارائه می دهید تا اطلاعات عمومی افراد بالا برود. مثلاً اگر در روز یک پست قرار می دهید پنج روز هفته محتوای عمومی قرار دهید و دو روز در هفته عکس محصولات و خدمات آن را قرار دهید همراه با مشخصات کامل با این حال شما می توانید مشتریان خوبی را جذب کنید که پیشنهاد ما هم روش دوم است. چون در روش دوم تمام فکرتان را روی پیج اولتان قرار می دهید و برای همین پیشرفت زیادی خواهد داشت.

۳-استفاده از هشتگ های هدفمند

استفاده از هشتگ های هدفمند سومین مرحله از راه های افزایش فالور اینستاگرام است.هشتگ ها نقش مهمی در پیشرفت پیج اینستاگرام شما خواهد داشت. اگر از هشتگ ها به صورت صحیح استفاده کنید قطعاً باعث پیشرفت کسب و کار شما خواهد شد. استفاده از هشتگ ها به طور میانگین باعث می شود تا پست شما ۶۰ درصد بیشتر بازدید داشته باشد. البته استفاده نادرست از هشتگ ها هیچ کمکی برای صفحه اینستا گرامی تان نخواهد داشت.

هنگام استفاده از هشتگ ها این نکات را حتما رعایت کنید: اول اینکه بعضی از دوستان فکر می کنند که اگر هشتگ های پرطرفدار را تگ کنند باعث می شود افراد بیشتری پست شان را ببینند که این فکر کاملا اشتباه است به جای این کار باید از هشتگ های هدفمند استفاده کنید اگر کارتان فروش عسل دیگر نباید هایی مثل خنده موفقیت و همه هشتگ هایی که به حوزه کاری شما بی ربط هستند استفاده کنید و باید از هشتگ های حوزه کاری خودتان استفاده کنید برای مثال خرید عسل قیمت عسل سفارش عسل اصل سفارش عسل این هشتگ ها شاید بازدید کننده های زیادی نداشته باشند اما شانس بالا آمدنتان بیشتر است و همچنین مشتریان هدفمند به دست می آورید.

  بسیاری از افراد چند هشتگ را پیدا می کنند آن ها را یکجا کپی می‌کنند و در هر پست این هشتگ ها پیست می کنند این اشتباه است و باید برای خودتان ۲ یا ۳  اصلی پیدا کنید و در هر پست از آنها استفاده کنید و بقیه هشتگ ها را در هر پست عوض کنیم برای مثال اگر کارتان خرید و فروش عسل است هشتگ های خرید ،عسل قیمت عسل و و و عسل اصل را در هر پست استفاده کنید اما هشتگ های بعدی را در هر پست عوض کنید.

 مورد بعدی دوستان این است که در هر پست چه تعداد هشتگ استفاده کنیم؟  در هر پست باید بین ۷ تا ۱۰ هشتگ استفاده کنید و از این تعداد بیشتر یا کمتر نشود همانطور که از کردم  سه مورد را در هر پست استفاده کنید و بقیه موارد را در هر پست تغییر دهید.

  دوستان اگر به همه این موارد در هشتگ گذاری توجه کنید و البته به صورت مستمر فعالیت کنید مطمئن باشید هشتگ ها باعث پیشرفت کسب و کار شما خواهند شد.

۴-راه اندازی مسابقات اینستاگرامی

برگزاری مسابقات اینستاگرامی یکی از برترین روشهای افزایش سریع فالوور اینستاگرام است. همانطور که میدانید امروزه مسابقات زیادی یعنی اینستاگرام برگزار می شود و هم پیج های معروف هم پیج های تازه کار از این روش برای افزایش فالوور های خود استفاده می کنند.

در طراحی مسابقات اینستاگرامی پیج خودتان حتماً خلاقیت به خرج دهید و سعی کنید مسابقه شما با مسابقات دیگر پیج ها متفاوت باشد. هر چقدر که ساز های ارزشمندتری  به  برندگان در نظر بگیرید مطمئناً افراد بیشتری در مسابقه شما شرکت خواهند کرد البته شما با خلاقیت هم می توانید افراد زیادی را به مسابقه خودتان جذب کنید.

د مورد بعدی که باید در طراحی مسابقه به آن توجه کنید این است که مسابقه خود را طوری طراحی کنید که فقط کاربران این شرکت کنند حوزه کاری شما را دوست دارند و مشتریان هدف هستند. متن اگر کارتان کامپوزیت دندان است جایزه ای در نظر بگیرید و یا مسابقه را طوری طراحی کنید که کاربرانی که به خدمات شما نیاز دارند در مسابقه شما شرکت کنند. در مسابقاتی که طراحی می کنید حتماً سعی کنید کاربران برای شرکت در مسابقه کاری را انجام دهند برای مثال سه نفر را در زیر پست تگ کنند و یا سه نفر از دوستانشان را به مسابقه دعوت کنند و پیج شما را پیدا کنند تا بتوانند در مسابقه شرکت کنند.

دوستان برگزاری مسابقات اینستاگرامی باعث افزایش سریع فالوور های تان می شود. اگر قصد برگزاری مسابقه اینستاگرامی دارید حتما این موارد را رعایت کنید. اگر تالارهای پذیرایی تان کم است و از ۱۰K  کمتر است سعی کنید مسابقه های کوچک برگزار کنید.

۵-تحلیل رفتار کاربران

در مرحله پنجم از راه های افزایش فالور اینستاگرام به تحلیل رفتار کاربران می پردازیم.هر کسب و کاری تحلیل رفتار کاربران باعث پیشرفت کسب و کار و بهبود کیفیت کار می شود. بنابراین شرکت های بزرگ همواره در حال تحلیل رفتار کاربران خود هستند. شما هم به سایت داشته باشید و چه پیج اینستاگرام باید رفتار کاربران تان را تحلیل کنید و به خواسته های کاربران عمل کنید و کسب و کار خود را هر روز به سمت خواسته کاربران هدایت کنید.

اگر پروفایل اینستاگرام خود را تجاری کنید اینستاگرام ابزاری را در اختیارتان در خواهد داد به نامInsight از طریق این ابزار می توانید از رفتار کاربران آگاه شوید مواردی مانند کشورها و شهرهای کاربرانتان و ساعات فعالیت آنها و ابزارهای دیگر اختیارتان قرار می دهد و شما با استفاده از این ابزار می‌توانید از رفتار کاربران آگاه شوید و برای مثال اگر بیشتر کاربران شما در ساعت ۸ شب آنلاین هستند شما هم پست های تان را در ساعت هشت شب منتشر کنید.

شما می توانید در ساعات مختلف لایو روید برای مثال یک روز به ساعت ۱۷ و یک روز ۱۸ و روز بعد ۱۹ و همینطور تا ساعت ۲۱ متوجه شوید که در این این روزها در چه ساعتی بیشترین کاربر فعال بوده است تا شما هم لایو های خود را در آن ساعات بروید.

دوستان حتما رفتار کاربران تان را آنالیز کنید و روز به روز پیج تان را با توجه به رفتار کاربران تغییر دهید. هرچقدر پیج شما مناسب با خواسته کاربران باشد ، کاربران بیشتر شما را دوست خواهند داشت و بیشتر وقتشان را در پیج شما سپری خواهند کرد.

۶-پست های ویروسی منتشر کنید

برای اینکه نرخ تعامل پست هایتان بالا برود پست های چالشی منتشر کنید تا به صورت ویروسی بین مردم منتشر شود و در نهایت باعث دیده شدن پیج شما شود. در هر حوزه ای که فعالیت میکنید سعی کنید موضوعات چالشی پیدا کنید. پست هایتان را طوری طراحی کنید که کاربران را وادار سازد تا با شما تعامل داشته باشند و کامنت بگذارند.

 یکی از راه‌هایی که می‌تواند نرخ تعامل پست هایتان را بالا ببرید این است سوالات چالشی بپرسید. برای مثال در یک پست بپرسید برترین گوشی موبایل جهان چه نام دارد؟ و یا سوالات دیگر اما توجه کنید که سوالاتی را انتخاب کنید که کلی نباشند و فقط افرادی جواب دهند که به حوزه کاری شما علاقه دارند.

 اگر پست های چالشی منتشر کنید و نرخ تعامل بالا برود ممکن است پست شما بازدید خیلی زیاد داشته باشد و یکی از پر بازدید ترین پست ها تبدیل شود مطمئن باشید سال های زیادی به دست می آورید. چون مردم ما عاشق نظر دادن هستند و دوست دارند در موضوع شرکت کنند بنابراین گزینه بسیار خوب است. شما اگر به بهترین نحو پستان طراحی کنید و بسیار پر چالش باشد افراد علاوه بر این که نظر میدهند ممکن است پست شما را دوستانشان نیز ارسال کنند و همینطور پست شما دست به دست شود و مثل ویروس بین مردم پخش شود.

 اگر پست های جذاب و پر چالش طراحی کنید مطمئن باشید که کاربران زیادی با پیج شما آشنا خواهند شد. که این موضوع را همه ما هر روز در اینستاگرام مشاهده می کنیم که یک پست در پیچ های زیادی به اشتراک گذاشته شده است.

۷-عدم استفاده از ربات

دوستان در سال های گذشته از ربات ها برای افزایش فالوور استفاده می شد اما در حال حاضر استفاده از ربات توصیه نمی شود و دلیل آن هم الگوریتم های جدید اینستاگرام است. در روش هفتم از مقاله راه های افزایش فالور اینستاگرام به این موضوع می پردازیم.دوستان زیادی  میپرسند چرا نباید از ربات ها استفاده کنیم؟  باید عرض کنم که این یک توصیه است و اگر استفاده کنید باعث عدم پیشرفت پیج تان خواهد شد.

 اما سوالی که پیش می آید این است که به جای این کار چه کنیم؟  دوستان  به جای استفاده از ربات می‌توانید از روش فالو، آنفالوی دستی استفاده کنید. که این مورد هم حرفه ای نیست اما برای اصرار زیاد شما عزیزان عرض کردیم. در این روش شما به هشتگ های حوزه کاری تان مراجعه می کنید و افرادی که پست ها را لایک کردند را با فالو می کنید و پس از گذشت یک یا دو هفته آن ها را آنفالو کنید. اما توصیه می کنم به جای این روش ها از روشی که در پایین قرار دادیم بیشتر بهره ببرید و من قول می دهم اگر از روش پایینی بیشتر استفاده کنید مطمئن باشید هم از ربات و هم از قالو ، آنفالوی دستی بیشتر فالور های واقعی به دست خواهید آورد.

۸-فعالیت مستمر(مهم ترین)

دوستان مواردی که عرض کردم وابسته به این مورد است و اگر این مورد را رعایت نکنید مطمئن باشید هیچ درآمدی نخواهد داشت. بنابراین مهمترین مورد فعالیت مستمر در اینستاگرام در هر حوزه ای که فعالیت کنید باید فعالیت مستمر داشته باشید. دوستان منظور از فعالیت مستمر این نیست پست های زیاد قرار دهیم بلکه باید به صورت مستمر فعالیت داشته باشیم.

 اشتباهی که افراد زیادی انجام می دهند ۲ یا ۳ روز پست قرار نمی دهند و اما یک دفعه ای در یک روز۳ پست قرار می دهند. که این فعالیت کاملا اشتباه است و اگر ۱۰ سال هم همینطور فعالیت داشته باشید درآمدی نخواهید داشت. مهمترین راز فعالیت در اینستاگرام فعالیت مستمر می باشد. برای این کار دوستان حساب کنید  که بهترین مورد این است که روزانه یک پست قرار دهید و برای هر زحمت بکشید و از جاهای دیگر کپی نکنید و و همین طور روزانه یک پست در پیج تان منتشر کنید. اگر به شرکتهای ورشکسته و نابود شد نگاه کنید مطمئن می شوید که عدم رعایت عوامل باعث نابودی آنها شده است. اولین مورد فعالیت مستمر یعنی به طور مستمر فعالیت نداشته اند و دومین مورد عدم تولید محتوا است. پس اگر نمی خواهید کسب و کار تان نابود شود باید هر روز تولید محتوا تر کنید.

 همانطور که دانستیم راز موفقیت در هر شبکه اجتماعی و به ویژه اینستاگرام فعالیت مستمر می باشد. اگر به فکر موفقیت در اینستاگرام هستید همین حالا به من  و یا خودتان قول بدهید که روزانه یک پست در اینستاگرام منتشر کنید و فعالیت مستمر داشته باشید. اگر اگر قول دادید و مطمئن هستید به قول خودتان عمل خواهید کرد.حتما موفق خواهید شد.

جمع بندی

همراهان عزیز امیدوارم مقاله راه های افزایش فالور اینستاگرام برای شما مفید بوده باشد. اگر به روش هایی که در این مقاله عرض کردم عمل کنید حتما موفق خواهید شد و اگر به فکر یادگیری بیشتر کسب و کار اینترنتی هستید پیشنهاد می کنم در دوره آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی شرکت کنید. اگر به فکر کسب درآمد اینترنتی از اینستاگرام هستید به فکر فالوور های واقعی باشید. دوستان امیدوارم با توجه به مواردی که عرض کردم هر چه زودتر کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید و به درآمدهای عالی از اینترنت برسید و ما را با خبرهای خوبتان خوشحال کنید.به امید موفقیت شما.

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگه خوشتون اومد لطفا به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

چهار × دو =

فهرست