سفارش-طراحی-سایت-ارزان-دوست-وردپرس
آموزش-طراحی-سایت

سایتی با کیفیت برای شما

شما برای ورود به اینترنت و فروش آنلاین محصولاتتان به یک شرکت طراحی سایت حرفه ای نیاز دارید. خدمات طراحی سایت به شما کمک می کند تا علاوه بر طراحی سایت به صورت حرفه ای پشتیبانی ۲۴ ساعته و رایگان می دهد مشاوران ما در دوست وردپرس به شما کمک می کند تا پس از طراحی سایت هرگونه مشکلی داشتید حل کنند.

تولد دوست وردپرس

دوست وردپرس در سال ۱۳۹۴ کارخود را در زمینه طراحی وب آغاز کرد.دوست وردپرس با انتخاب پرسنل های خود از بین مهندسین خبره توانسته است بابرند های بزرگ کشور همکاری داشته باشد.دوست وردپرس با به بهره گیری از جدید ترین متد های کدنویسی وبرنامه نویسی توانسته پیشرفت چشم گیری در جلب رضایت مشتریان داشته باشد.از مهم ترین ویژگی های دوست وردپرس امنیت بالا و مشتری مداری است.به طوری که تمام سایت هایی که در دوست وردپرس طراحی می شود دارای امنیت قوی و فوق پیشرفته است.اگر پس از تحویل سایت به شما و راهنمایی های لازم در زمان استفاده هرگونه سوال یا مشکلی داشتید تیم پشتیبانی دوست وردپرس در خدمت شماست .چون دوست وردپرس همراه هر سایت پشتیبانی مادام العمر نیز عرضه می کند. مهندسان دوست وردپرس با آنالیز کسب و کارشما با ایده پردازی و طراحی اختصاصی متناسب ترین سایت را برایتان طراحی میکنند.تا بیشترین کسب درآمد را داشته باشید.در دوست وردپرس طراحی سایت های فروشگاهی،شرکتی،اخباری،شخصی،چندمنظوره و…انجام می شود.توجه داشته باشید که تمام خدمات دوست وردپرس با کم ترین تعرفه ها انجام می شودو متناسب با هربودچه ای خدمات صورت می پذیرد. 

طراحی سایت در تبریز|طراحی سایت با کیفیت در تبریز

فروش اینترنتی با دوست وردپرس

با پیشرفت فناوری ها و تکنولوژی ها همه چیز درحال اینترنتی است.در کسب و کار اینترنتی می تونانید به راحتی چند برابر مغازه یا فروشگاهتان فروش داشته باشید ولی برای این کار نیاز به یک وبسایت دارید.بهترین و پر فروش ترین برند های کشور  همگی دارای سایت هستند.

داشتن سایت باعث درخشیدن برند شما می شود پس در کسب وکار اینترنتی باید ابتدا برای خود یک وبسایت زیبا و شیک طراحی کنید .پس از طراحی سایت متمایز نیاز دارید تا سایت خود را سئو کنید سئو یعنی معرفی سایت به موتور های جستو جو و بی شک بهترین موتور جستوجو گوگل می باشد.پس از طراحی سایت ،در نهایند به فروش عالی و بدون نقص می رسید. اگر معنی این هارا نمی دانید نگران نباشید چون در دوست وردپرس هم آموزش وردپرس ،سئوسایت(معرفی به موتر های جستوجو)و هم طراحی سایت و سئو با کم ترین قیمت ها در کشور انجام می شود .دوست وردپرس تا رسیدن به درآمد در کنار شماست.

طراحی-سایت-در-تبریز

مراحل طراحی سایت

مرحله اول مشاوره رایگان
در مرحله اول با شما مشتری عزیز گفت و گو می کنیم و با آنالیز کسب و کارتان و شناخت رقبایتان ،با توجه به تجربیات مان برای شما یک برنامه منظم تایین می کنیم وتا کسب درآمدشما کنارتان هستیم.

مرحله دوم ایده پردازی
در مرحله ی دوم و پس از آنکه برنامه کسب و کارتان به شما داده شد،به سراغ یکی از مهم ترین بخش ها یعنی ایده پردازی می رسیم.تیم ایده پردازی دوست وردپرس با شناخت کسب و کازتان جذاب ترین سایت را طراحی می کنند تا مخاطب بیشتری جذب کنید و در نهایت درآمد بیشتری به دست بیاورید.

مرحله سوم طراحی و اجرا
درمرحله آخر و پس از تایید سایت را با جلوه های زیبایی و عالی باز طراحی می کنیم چون شما باید بی رقیب باشید و مخاطبانتان فرصت فکر کردن به رقیبانتان را نداشته باشند. توجه داشته باشد که ما تا آخر کنارتان هستیم.

فرم سفارش طراحی سایت

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید
انتخاب تنظیمات
این فیلد را پر کنید

چرا دوست وردپرس؟

قیمت کمتر

دوست وردپرس تمام خدمات خودرا برای هموطنان عزیز کاهش داده و با قیمت خیلی کم عرضه می نماید.

call_to_action

پشتیبانی ۲۴ ساعته

دوست وردپرس برای تمام خدمات خود پشتیبانی ۲۴ ساعته عرضه می کند.

headset_mic

طراحی اختصاصی

ما به کمک طراحان خبره خود برای شما سایت های اختصاصی و مخصوص طراحی می کنیم.

widgets
لوگوی دوست وردپرس

حفظ حریم خصوصی

تمام اطلاعات شما در دوست وردپرس محفوظ است.

security

تحویل به موقع

دوست وردپرس برای هر پروژه زمانی مشخص می دهد ولی به دلیل مشتری مداری بالا زود تر از زمان داده شده به پایان می رسد.

access_time

هدایای ویژه

در صورتی که از مشتریان و کاربران ما باشید هدایای شگفت انگیزی برای شما در نظر گرفته شده است.

redeem
فهرست