برای راه اندازی کسب و کار از چه منابعی استفاده کنیم

در این مقاله یاد می گیرید برای راه اندازی کسب و کار از چه منابعی استفاده کنیم و علاوه بر آن به صورت رایگان به برترین آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی دسترسی خواهید داشت.

برای-راه-اندازی-کسب-و-کار-از-چه-منابعی-استفاده-کنیم

سلام دوست عزیز شما عبارت برای راه اندازی کسب و کار از چه منابعی استفاده کنیم را جستجو کردید و ما در این مقاله برای راه اندازی کسب و کار از چه منابعی استفاده کنیم را یاد می دهیم و علاوه بر آن به صورت کامل و رایگان آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی را یاد خواهید گرفت. در واقع ما در این مقاله به صورت کامل آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی را یاد می دهیم و نیاز نیست به منابع دیگری مراجعه کنید. چون شما به کامل ترین منبع آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی مراجعه کرده اید.

بهترین منبع برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

دوستان بهترین منبع برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی یکی از موضوعاتی است که امروزه بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. و برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید به سراغ بهترین منبع بروید.

آکادمی دوست وردپرس بهترین منبع برای یادگیری و راه اندازی کسب و کار اینترنتی است. آکادمی دوست وردپرس یک دوره آموزشی رایگان وجود دارد که طبق تحقیقات در کشور های خارجی  محتویات این آموزش را قیمت ۳۰ هزار دلار می فروشند. اما شما در آکادمی وردپرس می توانید رایگان و به راحتی به این آموزش دسترسی پیدا کنید.

اگر به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستید. این دوره رایگان مخصوص شما است. در دوره رایگان تمام آن چیزی که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیاز دارید گفته شده است. این دوره مخصوص کسانی است که به دنبال آموزش کارآفرینی بدون سرمایه اولیه و یا با سرمایه اولیه هستند. دوستان شما در این دوره مطالب بسیار بسیار مفیدی را یاد خواهید گرفت. که در سایت های دیگر به صورت دوره های میلیونی به فروش می رسد. و ارائه نکات ارزشمند به صورت رایگان نکته ای است که آکادمی دوست را از دیگر سایت های آموزشی جدا می کند.

چرا بهترین منبع آموزش راه اندازی کسب و کار ینترنتی اینجا است؟

 

 خیلی از عزیزان پرسیده بودند که چرا دوست وردپرس بهترین منبع آموزشی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی است. ما هم یک سری دلایلی داریم که ثابت می کند که بهترین منبع آموزشی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی است.

 دوستان ما سعی کردیم بهترین دلیل که ثابت می کنند وردپرس بهترین منبع آموزشی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی است.  همانطور که می زنید این دلایل همان ویژگی های دوره رایگان است. که پس از این ویژگی ها لینک شرکت در دوره قرار داده شده است و شما می توانید به صورت رایگان ثبت نام کنید و همین امروز کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

دوستان راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت یکسری اصولی دارد و شما اگر این اصول را یاد بگیرید. می‌توانید به راحتی از اینترنت به درآمد برسید. اما متاسفانه در بسیاری از وب سایت ها فقط به شما یک سری ابزار معرفی می کنند. که این کار باعث می شود شما بیشتر سردرگم شوید. بنابراین همانطور که عرض کردم ما یک آموزش رایگان در نظر گرفتیم که به جرات می توان گفت بهترین دوره برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی است.

قدم اول پیدا کردن ایده

دوستان یافتن ایده درست کاری است که حتماً باید قبل از راه اندازی کسب و کار اینترنتی به آن بپردازید. از ابتدا تا انتهای کسب و کارتان به ایده ای که پیدا می کنید بستگی دارد. پس حتماً ایده درست انتخاب کنید تا دچار مشکل های فراوان نشوید. دلیل شکست بسیاری از کسب و کارها ایده بد است. اگر تحقیق کنید متوجه می شوید که بسیاری از کسب و کارها برای عدم انتخاب ایده صحیح شکست خوردند.

 یافتن ایده مناسب هم نیازمند مواردی است که اگر آن موارد را رعایت کنید مطمئن باشید که ایده ای که انتخاب می کنید ایده درستی می باشد. دوستان عزیز در واقع برای پیدا کردن ایده مناسب باید دو مورد را رعایت کنید. یکی انتخاب ایده بر اساس علاقه و تخصص تان است و دومی باید ایده‌ای را انتخاب کنید که مشکل مردم را حل کند.

دوستان ایده ای که انتخاب می کنید باید بر اساس علاقه شما و تخصص شما باشد. خیلی از افراد وقتی با دوست خود یا با یک نفر دیگر صحبت می کنند و آن فرد کسب و کار خود را تعریف می کند می‌گوید درآمد خوبی دارد و مشتریان زیادی دارد. فکر می کنند که طرف مقابلشان به راحتی کسب درآمد می‌کند و کار او از کار ایشان راحت تر است. اما اینطور نیست و هر کاری سختی دارد. بنابراین وقتی کسب و کاری را می‌بینیم که بسیار موفق است نباید کسب و کارمان را رها کنیم و به سمت حوزه کاری ایشان برویم و خیلی این کار یک اشتباه بزرگ است. چون هر فردی در گفت و گو کسب و کار خود را تعریف می کند. همانطور که عرض کردم خیلی از دوستان در همان لحظه ظاهر کسب و کار آن افراد را با باطن کسب و کار خودشان مقایسه می‌کنند که در نهایت منجر به شکست خوردن می شود.

 مورد بعدی که باید دقت کنید این است که کسب و کار شما باید مشکل مردم را حل کند. چون خیلی از افراد قبل از اینکه کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند. با خود می‌گویند: من بزرگترین شرکت جهان را خواهم ساخت و افراد خیلی زیادی در آن شروع به کار خواهند کرد و نام شرکت من در سراسر جهان بر سر زبان ها خواهد بود. این در حالی است که هنوز نمی دانند این شرکت چه کار خواهد کرد و چه خدمتی برای مردم خواهد داشت. بنابراین قبل از شروع کسب و کار به فکر ثبت شرکت نباشید و فقط به  فکر خدمت رسانی به مردم باشید. تحقیقات نشان داده است موفق ترین شرکت های جهان ، شرکت هایی بودند که از ابتدا به فکر حل یک مشکل مردم بودند و آن مشکل را حل کردند.مانند گوگل ، دیجیکالا ، اسنپ و….

خیلی از افراد هفته ها و حتی ماه ها به فکر پیدا کردن ایده مناسب هستند و می خواهند بهترین ایده را انتخاب کنند. باید عرض کنم که بهترین ایده وجود ندارد. و شما با توجه به این دو موردی که از کردم ایده خودتان را انتخاب کنید و اگر با توجه به این موارد ایده خودتان را انتخاب کنید به احتمال خیلی زیاد موفق خواهید شد. شاید بعضی از دوستان بپرسند که این همه روی انتخاب یک ایده زمان بگذاریم و سپس به روی کسب و کارمان وقت بگذاریم تا آخر شکست بخوریم؟! باید بگویم که کسب و کار اینترنتی مانند کسب و کار سنتی نیست که سه ماه برای ساخت یک سازه زمان ببرد. در کسب و کار اینترنتی شما در کمترین زمان می توانید متوجه شوید که کسب و کار شما موفق خواهد شد و یا خیر پس نگران نباشید چون اگر هم شکست بخورید یک تجربه جدیدی به دست می آورید و همچنین در کمترین زمان می توانید کسب و کار جدید راه اندازی کنید.

قدم دوم طراحی سایت

بزن که ایده مناسب برای کسب و کار انتخاب کردید نوبت به عملی کردن ایده می رسد. دوستان داشتن سایت برای هر کسب و کاری آنلاین و غیر آنلاین ضروری می باشد. چون شما در هر حوزه ای که فعالیت میکنید اگر ساعت نداشته باشید مشتریان زیادی را از دست خواهید داد در واقع تقریباً ۹۰ درصد مشتریان خود را از دست خواهید داد.

 همانطور که در تصویر معلوم است داشتن سایت اهمیت بسیار مهم دارد. برندسازی شما و جذب بازدید کننده رایگان که از طریق سئو سایتتان انجام می شود. بسیاری از کسب و کارها از طریق سایت شان روزانه از میلیون ها تا میلیاردها درآمد دارند.

 منظور از برندسازی این است که هر چه سایتتان را قوی تر کنید. نام برند تان بیشتر به چشم کاربران خواهد خورد این موضوع باعث می‌شود کم کم نام برند شما فرزین کاربران هدفتان بنشیند و در ذهن آنها به یکی از برترین برندهای حوزه کاری خودتان تبدیل خواهید شد. البته برای برندسازی باید سوم بروید و سئو را یاد بگیرید چون مهم ترین ویژگی سئو برند سازی است.

قدم سوم سایتمان را سئو کنیم

دوستان مهم ترین و حیاتی ترین بخش سایت شما است و اگر سایتتان را سئو نکنید. سایت شما به هیچ دردی نمی خورد و درآمدی برای تنها خواهد داشت.  به خاطر همین موضوع شغل سئو  در سال ۲۰۱۹ به عنوان پردرآمدترین شغل دیجیتال مارکتینگ انتخاب شد که خود دیجیتال مارکتینگ جزو ۱۰ شغل برتر جهان است. البته هزینه ای که سئو کارها برای سئو سایت درخواست می کنند برای شما که در اول راه هستید خیلی بالا است. به همین خاطر باید شما خودتان سئو را یاد بگیرید.

 و به طور کلی سئو سه فایده خیلی خیلی مهم برای سایت شما دارد. که مهمترین آن بالا بردن ارزش سایت و افزایش بازدید کننده رایگان است که موجب برندسازی و افزایش فروش شما می شود. که همانطور که می دانید برای بسیاری از افراد فروش بیشتر مهمترین مزیت می باشد. اما برای موفقیت باید فکرتان را به خدمت به کاربر اختصاص دهید.

 و اما دوستان برای کسب درآمد اینترنتی سه مرحله اساسی وجود دارد که به آن جذب، تبدیل و فروش می گویند. شما اگر این سه مرحله را به درستی اجرا کنید فروشتان عالی خواهد بود. و و ما تا این مرحله پیدا کردن ایده ، طراحی سایت و سئو تا بازدید کننده رایگان بگیریم یعنی ما به مرحله اول رسیدیم یعنی جذب کاربر و سپس باید تبدیل و فروش را هم بلد باشیم تا کسب درآمد اینترنتی کنیم. این ها را در قدم چهارم یاد خواهیم گرفت.

قدم چهارم تبدیل و فروش

کسب-درآمد-اینترنتی

همراهان عزیز شما تا اینجا یاد گرفتید. کاربران را جذب کنید به سایت تان اما با این دانسته ها نمی توانید کسب درآمد کنید چون برای کسب درآمد باید کاربران را به علاقه مند تبدیل کنید و کاربران شما را دوست داشته باشند سپس محصولات شما را بخرند.

 که کاربران را از گوگل جذب کردیم. باید آنها را تبدیل به  علاقه مند کنیم و برای تبدیل کردن کاربران به علاقه مند بهترین راه ارائه مطالب و خدمات رایگان است. دوستان ارائه خدمات و مطالب رایگان واقعا معجزه می کند. حتی اگر در حوزه کاری تان رقیب زیاد دارید شما با انجام این موارد شماره یک بازار خواهید بود.

  برای مثال فرض می کنیم حوزه کاری شما طراحی سایت می باشد. در این صورت شما می توانید یک دفترچه ۱۰ صفحه ای ب افرمتpdf  به صورت رایگان به کاربران تحویل دهید که این یک نمونه برای ارائه مطالب رایگان است. اما اگر کارتان فروش محصولات می باشد می توانید با ارائه خدمات رایگان کاربران خود را به علاقه مند تبدیل کنید برای مثال با ارائه خدمات ارسال رایگان و مشاوره قبل از خرید و چند نمونه دیگر تا کاربران از شما رضایت داشته باشند و عاشق کسب و کار شما باشند.امید وارم به جواب سوال “برای راه اندازی کسب و کار از چه منابعی استفاده کنیم” رسیده باشید.

 دوستان اگر شما از موارد گفته شده را به طور کامل انجام دهید دیگر شما هر کاری انجام دهد کار براتون از شما خرید خواهند کرد. چون اگر این کارها را انجام دهید کاربران خودشان را بخشی از کسب و کار شما خواهند دانست و برای همین هر کاری از دستشان بر می آیند انجام می دهند تا کسب و کار شما رشد کند.

 اگر برای یادگیری همه این موارد آماده اید آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی را برای شما تقدیم می کنیم. امیدواریم مانند دانشجوهای دیگرمان موفق شوید.

دوستان عزیز امیدوارم با توجه به مواردی که عرض کردم هر چه زودتر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید. و به درآمدهای عالی برسید و با خبرهای خوبتان ما را خوشحال کنید.به امید موفقیت تک تک شما عزیزان.

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگه خوشتون اومد لطفا به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

بیست − 12 =

فهرست