چرا باید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

راه اندازی کسب و کار اینترنتی یکی از موضوعاتی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.در این مقاله به اینکه چرا باید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم و تفاوت کسب و کار اینترنتی با کسب و کار سنتی می پردازیم.

چرا-باید-کسب-و-کار-اینترنتی-راه-اندازی-کنیم

سلام دوستان همانطور که می دانید هر روز کسب و کارهای اینترنتی راه اندازی می‌شوند.و افراد زیادی به دنبال کسب درآمد اینترنتی هستند در این مقاله می خواهم به صورت کامل شرح دهم که چرا باید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم.

دوستن باید عرض کنم که راه اندازی کسب و کار اینترنتی سریع ترین و مطمئن ترین راه کسب درآمد است. و هر فردی در هر سالی می تواند با راه اندازی کسب و کار اینترنتی به درآمد برسد ما از شروع تا رسیدن به درآمد در کنارتان هستیم.هر روز افراد زیادی کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی می کنند شما هم اگر به فکر درآمد عالی هستید. پس هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید البته با خواندن این مقاله تا پایان مطمئنم کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی خواهید کرد.

چرا باید همین الان کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

 خیلی از شما کاربران عزیز از ما می پرسید چرا باید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم. دوستان موارد خیلی زیادی وجود دارد که ثابت می کند چرا باید کسب و کار اینترنتی خود را همین الان راه اندازی کنید دلایلی همچون درآمد بیشتر فرصت کار آفرینی و… ما هم چند دلیل همراه با مثال و توضیحات برای شما آماده کردیم امید واریم از این مقاله لذت ببرید.

نابودی کسب و کارهای سنتی
نابودی کسب و کارهای سنتی توسط کسب و کارهای اینترنتی

نابودی کسب و کارهای سنتی توسط کسب و کارهای اینترنتی

 عزیزان در حال حاضر اگر به نزدیکترین بازار محل زندگی خودتان مراجعه کنید و از مغازه داران وضعیت بازار را بپرسید. می فرمایند بازار خراب است. و افراد کمی از ما خرید می کند. دوستان مردم از اینترنت خرید می‌کنند تحقیقات نشان داده است که ۹۰ درصد از افراد کالایی که قصد خرید دارند را ابتدا در اینترنت جستجو می کنند. و اگر نبود برای پیدا نکردن به بازارهای سنتی می‌روند و این می‌شود که کسب و کارهای سنتی روز به روزتوسط کسب و کار اینترنتی نابود می شوند و کسب و کار های اینترنتی در حال گسترش هستند در این بازار بزرگ برای شما هم فرصت وجود دارد تا کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

داشتن درآمد غیر فعال

 یکی از مزیت های کسب و کار اینترنتی داشتن درآمد غیر فعال است. یعنی شما حتی اگر در خواب باشید درآمد خواهید داشت. بیل گیتس می‌گوید: اگر نتوانید ساز و کاری را فراهم کنید که هنگامی که شما خواب هستید باز هم درآمدی داشته باشد شما پولدار نمی شوید.گر کمی دقت کنیم متوجه می شویم که واقعا این سخن درست است

شما وقتی صاحب کسب و کار اینترنتی خود هستید وتی در سفر و یا تفریح یا حتی خواب هستید شما درآمد خواهید داشت در کسب و کار اینترنتی شما سایت راه اندازی می کنید و روی آن کار می کنید و همچنین پیج اینستاگرام خودتان را راه اندازی می کنید سپس وقتی سایتتان را سئو کردید مشتریان به سایت مراجعه و خرید می‌کنند به این وضعیت درآمد غیر فعال می گویند.

منظور از درآمد غیر فعال این است که شما اگر چه فعالیت کنید و چه فعالیت نکنید درآمد خواهید داشت. که این مورد در کسب و کار سنتی این مورد وجود ندارد.برای مثال فردی ۳۰ سال در مغازه خود کار می کند وپس از این ۳۰ سال اگر فقط یک روز مغازه خود را تعطیل کند و به هر دلیلی به مغازه را باز نکند درآمد نخواهد داشت و این مورد برای یک کسب و کار خیلی بد است.

بدون محدودیت مکانی

 شما وقتی کسب و کار سنتی دارید می توانید محصولات خود را به افرادی که در نزدیکی مغازه تان زندگی می کنند بفروشید و یا در محله و خیابان های اطراف مغازه تان و اگر روی کسب و کارتان زیاد کار کنید و خیلی بزرگ باشد می توانید به افرادی محصولاتتان را بفروشید که در شهر شما زندگی می کنند. اما در کسب و کار اینترنتی چنین نیست و در کسب و کار اینترنتی اگر فردی روی کسب و کار خود چند ماه به صورت مستمر و جدی کار کند می‌تواند از کسب و کارهای سنتی که چندین و چند سال فعالیت می‌کنند پیشی بگیرد.

برای مثال شما وقتی کسب و کار اینترنتی  راه اندازی می کنید و روی آن زحمت میکشید و آن را سئو و می کنید از همه جای ایران و جهان مشتری خواهید داشت برای مثال اگر کسب و کار شما در تهران است می توانید از طریق سایت خود محصولاتتان را به دورترین نقطه ایران ارسال کنید و مشتریانی از شهرهای دیگر داشته باشید و اگر کسب و کارتان بزرگ تر و بزرگ تر شد می توانید به خارج از ایران هم محصولات خود را بفروشید.این هم یکی از موارد که ثابت می کند چرا باید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

سرمایه کم برای راه اندازی

 عزیزان شما اگر بخواهید تنها یک مغازه کوچک برای خودتان راه اندازی کنید حداقل حداقل چند میلیون هزینه نیاز است. برای کرایه مغازه تامین کالا و غیره. وی در کسب و کار اینترنتی این‌طور نیست و شما برای شروع کافی است برای خودتان یک سایت طراحی کنید البته باید خودتان راه اندازی کنید و در مرحله بعد روی آن کار کنید و آن را روی کلمات مورد نظر تان سئو کنید و پس از آن که سایتتان را سئو کردید دیگر نیاز نیست به دنبال مشتری بروید چون دیگر مشتری به سراغ شما خواهد آمد.

برای مثال شما اگر کارتان فروش کفش می باشد اگر سایتتان را روی خرید کفش سئو کنید روزانه هزاران مشتری هدفمند به سراغ شما خواهند آمد و این افراد کسانی هستند که به دنبال خرید کفش هستند یعنی مشتریان هدف شما ولی اگر  با راحی سایت و سئو آشنایی ندارید ما برای شما یک دوره طراحی کردیم که در آن از صفر تا صد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را آموزش می‌دهیم. که به کمک این دوره سایتتان را بدون کد نویسی طراحی می کنید و سپس آن را روی کلمات مورد نظر خودتان سئو می کنید و سپس درآمد زایی شما شروع خواهد شد.نام این دوره آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی است که میتوانید به صورت رایگان ثبت نام کنید. مطمئن باشید این آموزش در هیج جای اینترنت به رایگان وجود ندارد.

 درآمد عالی

 هراهان عزیز آکادمی دوست باید عرض کنم که کسب درآمد اینترنتی راحت تر و خیلی بیشتر از کسب درآمد سنتی است برای مثال وقتی فردی ۱۰ سال در مغازه اش کار میکند حداکثر محصولات خود را به افراد شهر خود می فروشد ولی در کسب و کار اینترنتی چنین نیست .و همانطور که عرض کردیم شما محصولاتتان را به هزار تا میلیونها نفر می فروشیم که این موضوع باعث می‌شود درآمد نامحدود و عالی داشته باشید.

البته در کسب و کار اینترنتی ابزارهای دیگری نیز وجود دارد که می توانید فروش خود را چند برابر کنید برای مثال شما می‌توانید ایمیل‌های کاربران تان را جمع کنید و یک دفعه برای کاربران تا ایمیل بفرستید و فروش بی نظیر را تجربه کنید دوستان دیجیکالا در روز میلیاردها فروش دارد و البته کسب و کارهای دیگری نیز وجود دارد و به طور میانگین ازچندین میلیون تا میلیاردها کسب و کارهای اینترنتی درآمد دارند  دوستان شما هم می توانید به درآمد های عالی از اینترنت برسید پس همین الان کسب و کار اینترنتی خود راه اندازی کنیم.

زندگی بارفاه

 آیا تا به حال به زندگی مورد علاقه خودتان فکر کرده اید اصلا چه کسی گفته ما باید به سفر نرویم تفریح نکنیم و غیره. یک باور غلط که در ذهن ما وجود دارد این است که رستوران ها و مکان های تفریحی و غیره زیبا و شیک برای افراد خاصی وجود دارد و ما نمی توانیم به آنها دسترسی پیدا کنیم که این یک باور غلط در بین ماست. شما با این دوره رایگان ما و عمل کردن به آن در کمتر از سه ماه به درآمد دلخواه تان خواهید رسید فقط کافیست شما  ایمان داشته باشید که شما هم می‌توانید به درآمدهای عالی برسید و موفق شوید اگر کارمند هستید ، دانشجو هستید و یا در منزل فعالیت می‌کنیم خلاصه در هر شرایطی که هستید می توانید موفق شوید و درآمد عالی داشته باشید. دوستان یکی دیگر از مواردی که می توان در نظر گرفت تا چرا باید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟ همین است.

یکی از مواردی که ثابت می کند چرا باید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟این است که به قدرت دیجیتال مارکتینگ ایمان داشته باشید. و باور داشته باشید که به درآمدهای چند ده میلیونی و چند صد میلیونی خواهید رسید.دوستان خیلی از ما وقتی فرد موفق و ثروتمندی را می بینیم با خود می گوییم ان فرد دزدی کرده و یا شانسی صاحب این ثرومت شده است درحالی که چنین نیست و برای رسیدن به این نقطه خیلی تلاش کرده است. شما هم اگر قصد موفقیت دارید باید هنگام مشاهده این گونه افراد آن ها را الگو بگیرید و تلاشتان را بیشتر کنید تا روزی به موقیت برسید.

دوستان موفقیت و ثروتمند شدن این قدر ها هم سخت نیست. خیلی از افراد حتی به درآد های بالا فکر هم نمی کنند. باید عرض کنم که موفقیت خیلی راحت تر از این حرف ها است. فقط شما به آموزش هی رایگان ما با دقت مشاهده کنید و سپس به آن ها عمل کنید. پس از اینکه به آموزش ها عمل کنید حتما در کمتر از ۳ ماه به درآمد عالی از اینترنت خواهید رسید.

 دوستان عزیز امیدوارم با توجه به مواردی که عرض کردم هر چه زودتر از کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید. و به درآمدهای عالی برسید و ما را با خبرهای خوبتان ما را خوشحال کنید .به امید موفقیت شما عزیزان

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگه خوشتون اومد لطفا به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

سه × 1 =

فهرست