افزونه راکت WP Rocket

افزونه راکت WP Rocket

سلام و درود برشما دوست وردپرسی های عزیز آیا می دانستید که برای متقاعد کردن کاربری که وارد سایت شما شده است فقط ۸ و اگر خیلی دقیق بگیم ۵ ثانیه وقت دارید تا کاربر از سایت شما راضی باشد در واقع باید سایت شما حداکثر در ۵ ثانیه کاملا لود شود.پس آیا سایت شما در ۵ ثانیه لود می شود؟ اگر جواب شما بله است یا خیر در هر دو حالت با ما باشید چون ما با این افزونه به ۳ یا ۲ ثانیه خواهیم آورد.و البته ما نسخه اوریجینال افزونه رو به طور رایگان در اختیار شما قرار می دیم.

افزونه راکت WP Rocket

افزونه راکت وردپرس بهترین افزونه در زمینه بهینه سازی سایت وردپرسی است.با افزونه ی وردپرس راکت می توانید به راحتی سرعت سایتتان را افزایش دهید و سرعت لود سایت را به ۲ یا ۳ ثانیه بیاورید و سایتتان را به یک سایت کاملا بهینه تبدیل کنید. ما راکت را با سایر افزونه های بهینه سازی مقایسه کردیم و در آزمون های مختلف راکت به راحتی از آن ها جلو زده و بهترین نتایج را نشان داد.و افزونه راکت وردپرس امکانات بیش تری در اختیار وبمستران قرار می دهد.

افزونه راکت وردپرس

شما از هر قالب وردپرسی که استفاده می کنید در کدنویسی آن فاصله هایی وجود دارد و باعث کندی سرعت سایت می شود و راکت با بهینه و فشرده سازی کد های  html-css-js قالب  این فاصله هارا از بین می برد و در نتیجه باعث افزایش سرعت سایتتان می شود.

لود تنبل تصاویر و ویدیوها

در تنظیمات افزونه راکتگزینه ای وجود دارد که می توانید با فعال کردن آن لود تنبل به سایتتان اضافه کنید.وقتی لود تنبل در سایت فعال باشد زمانی که به صفحه ای وارد می شوید مرورگر تصاویر و ویدیوهای موجود در صفحه را تا زمانی که به آن ویدیو یا تصویر نرسیده اید لود نمی کند و شما شاید بگویید چه ساده است و اما این کار بسیار ساده سرعت سایتتان را به طور چشمگیر افزایش می دهد.

واقعا با نصب این افزونه سرعت سایتم زیاد میشه؟

اگر فکر می کنید که این افزونه در سرعت وبسایتتان تاثیر ندارد پس یکبار امتحان کنید ولی اگر تنظیمات این افزونه رو بلد نباشید می تواند خسارات جبران ناپذیری به سایتتان وارد کند و ما برای همین در یک ویدیو به طور کامل تنظیمات افزونه را به شما آموزش دادیم ویدوی را می توانید ز پایین همین صفحه مشاهده کنید.

آپدیت های منظم و دانلود(رایگان)

دوستان این افزونه توسط سازنده مداوم بروزرسانی می شود و درباره ی دانلود رایگان هم  برای اولین بار آکادمی دوست نسخه اصلی افزونه رو رایگان در اختیار شما قرار داده و ما به طور مداوم بروزرسانی های افزونه راکت رو در اختیار شما قرار می دیم شما می تونید در سایت دوست وردپرس آموزش و فایل دانلود همه ی افزونه ها رو به طور رایگان پیدا کنید.

افزونه راکت WP Rocket باعث توجه گوگل میشه

دوستان همه میدونیم که بهترین موتور جستوجوی جهان گوگل هست و وقتی کلمه ای رو توی گوگل جستوجو می کنیم در عرض چند لحظه نتایج رو میاره پس همه میدونیم که گوگل خیلی پرسرعت هست بنابراین سایت هیی رو دوست داره که پرسرعت اند. و اگر شما این افزونه رو نصب کنید و البته تنظیماتش رو هم درست یاد بگیرید سرعت سایتتون به طور شگفت انگیزی بالا می ره و در نتیجه گوگل به سایت شما بیشتر توجه می کنه و در نتایج جستوجو بالا میاره.

با افزونه راکت وردپرس WP Rocket با اقتدار سرتان را بالا بگیرید

اگر یک وبمستر هستید حتما هنگام گفت و گو با دوستان وبمسترتان صحبت از سرعت سایت می افتد  و وقتی از شما می پرسند سایت شما در چند سثانیه باز می شود آیا سرعت سایتتان زیاد است و شما با ناراحتی سرتان را پایین می اندازید.ولی با افزونه راکت وردپرس دیگر سرتان را بالا بگیرید چون اگر درحال حاضر سرعت سایتتان ۵ یا ۱۰ یا حتی ۲۰ ثانیه است با نصب افزونه راکت وردپرس زمان لود وبسایتتان به ۲ یا۳ ثانیه تغییر خواهد کرد که دراین زمان شما به راحتی می توانید سرتان را بالا بگیرید و به سوال دوستانتان جواب دهید.

افزونه راکت وردپرس دارای امکانات فوق العاده بینظری است و شما اگر به خویبی با نتظیمات افزونه راکت وردپرس آشنا شوید می توانید سرعت سایتتان را خیلی افزایش دهید دقت کنید که گفته شد اگر با نظیمات راکت وردپرس آشنا شوید یعنی اگر آشنا نباشید می تواند خسارت هایی به سایتتان وارد نماید که قابل جبران نباشد و البته باید نسخه اصلی افزونه رو تهیه کنید که خوشبختانه به جای درستی آمده اید ما در دوست وردپرس همه ی افزونه های پولی را خریداری کرده ایم و رایگان دراختیار شما قرار می دهیم.س نسخه خریداری شده و اصلی این افزونه هم به همراه آموزش کامل افزونه در پایین همین صفحه موجود است.

کاهش حجم فایل ها

در هنگام خرید افزونه های افزایش سرعت سایت وردپرسی حتما به این نکته توجه کنید که افزونه قابلیت کاهش حجم فایل های سایتتان را داشته باشد و افزونه WP Rocket قابلیت کاهش حجم فایل های سایت را دارد منظور از کاهش حجم فایل های سایت ، کاهش حجم فایل های استاتیک که دارای کدهای  CSS، JS و HTML هستند.و با کاهش حجم این فایل ها سرعت سایت بسیار افزایش خواهد یافت.

بدون نیاز به دانستن برنامه نویسی

دوستان همه میدانیم که قانونی وجودندارد که همه ی وبمستران باید برنامه نویسی بلد باشند پس کسانی که با دانش برنامه نوسی آشنا نیستند ناچارند تا یک برنامه نویس استخدام کنند اما در مورد افزونه راکت وردپرس این طور نیست و شما بدون دانش کدنویسی می توانید سرعت سایتتان را افزایش دهید و از طریقی تنظیمات افزونه به راحتی می تواندید شاهد چندبرابر شدن سرعت سایتتان شوید.

شما می تواند به جای استخدام برنامه نویس یا حتی اینکه خودتان برنامه نویسی کنید و روز ها وقتتان را برای افزایش سرعت سایت تلف کنید می توانید فقط بانصب افزونه راکت وردپرس سرعت سایتتان را افزایش دهید و از تلف زمان و هزینه جلوگیری کنید.

همانطور که در بالا گفته شد برای استفاده از افزونه باید تنظیمات افزونه را بلد باشید. تنظیمات افزونه راکت وردپرس بسیار ساده است و اما باید آشنا باشید و یاد بگیرید چون اگر بلد نباشید باعث آسیب رساندن به سایت شما می شود. اما یک خبر خوب برای برنامه نویسان این افزونه این قابلیت را دارد که شما با دانش کدنویسی خود این افزونه را ویرایش و شخصی سازی کنید.

کمک به سئو و افزایش بازدید

همه می دانیم که تولید محتوای عالی و سئو شده تاثیر زیادی در جذب کاربران دارد اما اگر شما یک موضوعی را در گوگل جستوجو کنید و بر روی نتیجه اول یعنی سایت اول کلیک کنید اما پس از چند ثانیه بازهم صفحه بازنشود طبیعتا ۹۰% افراد صفحه را ترک خواهند کرد و زمان فردی که آن محتوای سئو شده را نوشته بود به هدر می رود. اما اگر این سایت افزونه راکت وردپرس را نصب کرده بود دیگر آن کاربران سایت را ترک نمی کردند البته همانطور در بالا گفتیم خیلی کم احتمال دارد که گوگل این سایت را در نتایج برتر نشان دهد چون گوگل سایت های پرسرعت را دوست دارد.پس دانستیم نصب این افزونه باعث افزایش بازدید سایت نیز می شود.

برخی دیگر از ویژگی های افزونه راکت WP Rocket

در زیر برخی دیگر از ویژگی های افزونه راکت وردپرس را برای شما گردآوری کرده ایم.

کش کردن صفحات سایت

افزونه-راکت-وردپرس

دیگر اقدامی که باعث افزایش سرعت سایت می شود کش صفحات است و افزونه راکت وردپرس دارای ویژگی کش صفحات است و افزونه راکت وردپرس دارای قابلیت کش صفحات است منظور از قابلیت کش این است که وقتی کاربر به سایت وارد شد و زمانی می خواهد یک صفحه را باز کند صفحه با سرعت بسیار و زمان زود تر لود شود.

از پیش بارگذاری کش سایت

افزونه-راکت-وردپرس

یکی دیگر از قابلیت های افزونه راکت وردپرس از پیش بارگذاری سایت است. این افزونه با کش کردن صفحات سایت قبل از بارگذاری باعث افزایش رتبه سایت در موتور های جستوجو می شود. و باعث می شود تا موتور های جستوجو بهتر به سمت سایت شما کشیده شوند و سایت را مورد برسی قرار دهند.

لود سریع تصاویر سایت

افزونه-راکت-وردپرس

همه ی ما در سایت خود به دلیل زیبایی از تصاویر و ویدیوها استفاده کرده ایم اما این تصاویر و ویدیو ها باعث کندی سایت ما می شوند اما نگران نباشید چون افزونه راکت وردپرس ویژگیلود سریع تصاویر را دارد. معنی این ویژگی یعنی کاربر وقتی به سایت وارد می شود تصاویر لود نمی شوند و زمانی که کاربر به تصاویر نزدیک می شوند و اسکرول می کنند تصاویر لود می شود که خیلی در سرعت یابت تاثیر دارد.

فشرده سازی فایل ها

افزونه-راکت-وردپرس

افزونه راکت وردپرس با فشرده سازی فایل های اچ تی ام ال و سی اس اس و جاوا اسکریپ  باعث افزایش چند برابری سرعت سایتتان می شود.

آزاد برای دوست داران توسعه

این افزونه به صورت کاملا استاندارد طراحی شده است و طراحان سایت و در واقع وبمستران می توانند به راحتی افزونه را شخصی سازی کنند.

آموزش ویدیویی افزونه راکت WP Rocket

راستی برای دریافت افزونه ها و جدید ترین اخبار وردپرسی در اینستاگرام و تلگرام مارو دنبال کنید.

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگه خوشتون اومد لطفا به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

17 + یک =

فهرست